Time to Hunt

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Time to Hunt izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Time to Hunt tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Jun-seok, işlediği bir suç nedeniyle uzun süredir hapis yatmıştır. Time to Hunt filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Time to Hunt filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Time to Hunt film Hakkında

Time to Hunt filmi 22 Şubat 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Aksiyon Fantastik Bilimkurgu türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Yoon Sung-Hyun otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Yoon Sung-Hyun almıştır. Time to Hunt başrol oyuncu kadrosunu ise Jae-hong Ahn, Je-Hoon Lee, Woo-sik Choi gibi isimler süslemiştir. Film süresi 2 sa. 14 dk. olup, 6,3′ lük IMDb puanına sahiptir.

Time to Hunt izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Time to Hunt film konusu

Jun-seok, işlediği bir suç nedeniyle uzun süredir hapis yatmıştır. Cezasını tamamlayıp tahliyesiyle arkadaşları ile birlikte ülkesi Güney Kore’ ye döner. Ancak döndüğün de artık hiçbirşey aynı değil, bir çok şey bıraktığından çok farklıdır. İnsanlar tüketim dünyasının esiri olmuş gelecek için sanki hiç kaygıları yokmuş gibi yaşamaktadırlar. Jun-seok, hapishanede geçirdiği yıllar boyunca en büyük hayali dostları ile birlikte Hawaii’ ye yerleşip burada yep yeni bir hayat kurmaktı. Ancak hayalleri için paraya ihtiyaçları vardır. Bunun için ise son bir soygun yapmayı düşünüp vakit kaybetmeden harekete geçerler.

Netflix Time to Hunt Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Time to Hunt film oyuncuları kimdir?

Lee Je-hoon – Jun-seok
Ahn Jae-hong – Jang-ho
Choi Woo-shik – Ki-hoon
Park Jung-min – Sang-soo
Park Hae-soo – Han
Jo Sung-ha – Bong-sik / Bong-soo
Kim Won-hae – Bin-dae

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status