Thunder Force izle; 2021 Netflix Film fragmanı Full Tek Parça izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
377
Thunder Force izle; 2021 Netflix Film fragmanı Full Tek Parça izle

Thunder Force izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Thunder Force tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Thunder Force filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Thunder Force filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Thunder Force film Hakkında

Thunder Force filmi 9 Nisan 2021 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Komedi, Aksiyon türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Ben Falcone otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Ben Falcone tarafından kaleme almıştır. Thunder Force başrol oyuncu kadrosunu ise Melissa McCarthy, Octavia Spencer, Jason Bateman gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 45 dakika olup, – ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Thunder Force film konusu

Thunder Force film; Süper güçlere sahip olan kötüler, dünya için büyük tehlike oluşturur. Bilim insanı olan Emily Stanton, insanlara özel güçler kazandırmak üzerine çalışmaktadır. Bu sırada Emily’nin yıllardır görüşmediği çocukluk arkadaşı Lydia ile yolları tekrar kesişir. Emily’nin çalışmalarını inceleyen Lydia, sakarlığı nedeniyle tedavinin ilk deneği olunca, Emily ve Lydia şehri korumak için bir takım oluşturur.

Thunder Force film Fragmanı

Thunder Force film oyuncuları kimdir?

Melissa McCarthy – Lydia
Octavia Spencer – Emily Stanton
Jason Bateman – The Crab
Bobby Cannavale – The King
Pom Klementieff – Laser
Melissa Leo – Allie
Taylor Mosby – Tracy
Kevin Dunn
Sarah Baker
Melissa Ponzio – Rachel Gonzales
Ben Falcone
Tyrel Jackson Williams

Benzer Yazılar