The Windermere Children 2020

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

The Windermere Children 2020 filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. The Windermere Children 2020 filmi vizyon tarihi, yönetmeni, oyuncuları hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar yazımız içerisinde.

The Windermere Children 2020 filmi izlemek isteyen sinema seyircileri, filmin konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, IMDB puanı ile ilgili bilgilere haberimizden ulaşabilir, The Windermere Children 2020 filmi fragmanı full hd tek parça Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

The Windermere Children 2020 Filmi | Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izle :

Film ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2020

Filmin Türü : Dram – Savaş

Filmin Yönetmeni : Michael Samuels

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Thomas Kretschmann, Romola Garai, Iain Glen, Tim McInnerny, Marcel Sabat

Filmin Konusu :

Ağustos 1945: Windermere Gölü kıyısındaki Calgarth Malikanesine bir otobüs dolusu çocuk gelir. Onlar, Avrupa'nın Yahudi nüfusunu harap eden Nazi Holokostundan kurtulan çocuklar. Sadece giydikleri kıyafetleri ve az sayıda eşyalarını taşıyarak, çektikleri her şeyin duygusal ve fiziksel yaralarını taşırlar.

Almanya doğumlu bir çocuk psikoloğu olan Oscar Friedmann, onlara bakmakla görevli. Kendisinin ve danışman ekibinin, çocukların hayatlarını geri kazanmalarına yardımcı olmak için sadece dört ayı var. Göl kenarında, güneş ışığı ve yağmurda çocuklar yemek yer, İngilizce öğrenir, futbol oynar ve bisiklet sürerler. Her gün sevdiklerinden gelen haberleri özlerler ve bu arada travmalarını resim yoluyla ifade etmeye davet edilirler. Bazı yerliler onlarla alay ediyor ama diğerleri tarafından kucaklanıyorlar. Daha büyük çocukların bir kısmı hırsızlık yapar ve kabusların peşine düşerler. Bununla birlikte, bu ortamda iyileşmeye başlarlar.

Sonunda, Kızıl Haç'tan gelen mektuplar, neredeyse tüm çocuklar için kardeşlerinin ve ebeveynlerinin öldürüldüğüne dair korkunç bir onayla gelir. Ancak bir çocuk, erkek kardeşinin hayatta kaldığına inanır.

Windermere Çocukları, birbirleriyle kurdukları bağların ve Windermere'de kurulan dostlukların nasıl verimli bir geleceğe giden bir cankurtaran halatına dönüştüğünün keskin, dokunaklı ve nihayetinde kurtarıcı hikayesidir. Akrabaların yokluğunda birbirlerinde aile bulurlar.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status