The Umbrella Academy

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Geçtiğimiz sene Netflix bünyesinde çekilerek yayınlanan The Umbrella Academy, ünlü çizgi roman serisinden uyarlanmıştır. Kısa bir süre içerisinde büyük ilgi gören dizinin 2. sezonunun çekilip çekilmeyeceği büyük merak konusuydu. Netflix kısa bir süre önce yayınladığı bir video ile The Umbrella Academy dizisi 2. sezonunun yayın tarihini açıkladı. The Umbrella Academy 2. Sezon izlemek isteyen dizi takipçileri bu haberle birlikte dizinin yayın tarihini büyük bir merakla beklemeye başladı.

The Umbrella Academy Netflix Dizisi Yayın Tarihi

İlk sezonu 15 Şubat 2019 tarihinde ilk sezonu yayınlanan dizinin 2. sezonu 31 Temmuz 2020 tarihinde Netflix ekranlarında yayınlanacak. Yayınlanan videoda dizide yer alan oyuncuların evlerinde dans ettiklerini görmekteyiz.

Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Cameron Britton ve Mary J.Blige’ın baş rollerinde oynadığı dizi bu sezon birçok yenilikle izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin yapımcılarından birisi olan Gerard Way, çizgi romanda bulunmayan şekilde olay örgülerinin çok daha iyi açıklandığı detayların diziye eklendiğini açıkladı.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status