The Tomorrow War Türkçe Dublaj Altyazılı Full Hd izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

The Tomorrow War, aksiyon gerilim ve bilim kurgu türünde bir yapımdır. 2 Temmuz 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda Chris McKay yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J. K. Simmons, Betty Gilpin,
Sam Richardson, Edwin Hodge, Jasmine Mathews, Ryan Kiera Armstrong ve
Keith Powers rol almaktadır. Haberimiz içeriğinde filmin türü, konusu, oyuncu kadrosu ile ilgili geniş bilgi yer almaktadır. Vizyona girmesini merakla beklediğiniz tüm yapımları film haberlerinin tek adresi olan sitemizde takip edebilirsiniz. Çünkü biz sinefocus aile olarak sizler için huradayız.

The Tomorrow War Filmi Konusu

Filmin konusuna kısaca değinecek olursak; Dünya uzaylı yaşam türü tarafından istila edilmiştir. İnsanlar ve uzaylılar arasında çok yoğun bir savaş yaşanmış ve insanlar bu savaş sonunda çok ağır bir yenilgi ile karşı karşıya kalmışlardır. Buna bağlı olarak; bu savaşın sonunda dünyadaki tüm düzen derinden yara alarak yepyeni bir düzen kurulmuştur. İnsanlar bu yeni düzene ayak uydurmakta oldukça zorlanmaktadır. Hayat artık herkes için eskisinden çok daha zorlu olmakta ve bu da insanların tüm yaşamını derinden etkilemektedir. Bazı bilim insanları bunu kabullenemez çünkü bu onları da çok derinden etkilemektedir. Bilgilerini birleştirerek üstün güçlere sahip olan askerler geliştirmeye karar verirler. Artık insanların bir umudu vardır çünkü özel yeteneklere sahip olan bu askerler, uzaylılara karşı savaşta en önde yer almaktadır.

The Tomorrow War Türkçe Dublaj Altyazılı Full Hd izle

Artık insanların istilacı uzaylılara karşı umudu olan bu süper yeteneklere sahip askerler yeniden eski düzeni kurmak için harekete geçer. 2021 yılına damga vuracak filmler arasında yer alan yapım genel olarak büyük ilgi ile beklenen filmler arasında. 2021 yılının daha erken zamanlarında vizyona girecek filmin vizyon tarihi pandemi nedeniyle Temmuz 2021’e ertelenmişti. Aksiyon macera ve bilim kurgu türünde filmlerden hoşlanan sinema severler mutlaka bu filmi izlemelisiniz.

The Tomorrow War Filmi Fragmanı

The Tomorrow War Türkçe Dublaj Full Hd izle
DMCA.com Protection Status