The Strangers – Ziyaretçiler

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

The Strangers – Ziyaretçiler izle, 2021 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, The Strangers – Ziyaretçiler full hd izle, filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi. Gözlerden uzak yazlıklarında kafa dinlemek isteyen çiftin bu planı, maskeli üç yabancının zorla evlerine girmesiyle kâbusa dönüşür. 

The Strangers – Ziyaretçiler film Hakkında

The Strangers – Ziyaretçiler filmi yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı The Strangers – Ziyaretçiler isimli The Strangers – Ziyaretçiler filmi Gerilim, Korku türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. The Strangers – Ziyaretçiler film yönetmeni koltuğunda Bryan Bertino otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Bryan Bertino tarafından kaleme almıştır. The Strangers – Ziyaretçiler film oyuncuları ise Christian Malheiros, Rodrigo Santoro, Bruno Rocha gibi başarılı isimler süslemiştir. The Strangers – Ziyaretçiler IMDb puanı 3,7 olarak güncellenmiştir.

The Strangers – Ziyaretçiler film konusu nedir?

The Strangers – Ziyaretçiler film; Yönetmen Bryan Bertino’nun, çocukluğunda yaşadığı ve etkisinden çıkamadığı bir olayı senaryolaştırarak beyaz perdeye aktardığı bu filmde, Kristin McKay ve James Hoyt adındaki çiftin travması anlatılıyor. McKay ve Hoyt bir dostlarının düğününe katılırlar. Dönüşte, James’in ailesinin yazlık evinde bir gece geçirmeyi planlamaktadırlar. Romantik başlayan geceleri, kimliği belirsiz üç kişinin ortaya çıkması ve hayatlarını bir cehenneme çevirmesiyle devam edecektir. Güvenli sandıkları evleri, bu maskeli yabancılar tarafından terör ortamına çevrilirken, güzelliği dillere destan Liv Tyler gözlere hitap ediyor. Sanatçının bu tip bir gerilim filminde ilk kez yeraldığını da belirtelim.

The Strangers – Ziyaretçiler film Fragmanı

The Strangers – Ziyaretçiler film Oyuncuları kimdir?

The Strangers – Ziyaretçiler Film yönetmeni Bryan Bertino üstlendiği The Strangers – Ziyaretçiler oyuncu kadrosunda; Liv Tyler,Scott Speedman,Gemma Ward gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Liv Tyler
Scott Speedman
Gemma Ward
Kip Weeks
Laura Margolis
Glenn Howerton
Alex Fisher
Peter Clayton-Luce

The Strangers – Ziyaretçiler izle, The Strangers – Ziyaretçiler Netflix izle, The Strangers – Ziyaretçiler full izle, The Strangers – Ziyaretçiler tek parça izle, The Strangers – Ziyaretçiler film izle, The Strangers – Ziyaretçiler Türkçe Dublaj izle, The Strangers – Ziyaretçiler 720p izle, The Strangers – Ziyaretçiler 1080p izle, The Strangers – Ziyaretçiler film eleştirisi yorumları, The Strangers – Ziyaretçiler film konusu, The Strangers – Ziyaretçiler film oyuncuları, The Strangers – Ziyaretçiler film yönetmeni, The Strangers – Ziyaretçiler fragmanı, The Strangers – Ziyaretçiler imdb puanı,

DMCA.com Protection Status