The Shed – Kulübe

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Bu ay içerisinde gösterime girecek filmler arasında kendine ayrı bir yer edinen, film severler tarafından da büyük bir heyecan ile vizyona girmesi beklenen The Shed – Kulübe nihayet izleyicilerin ve sinema eleştirmenlerinin beğenisine sunuldu. The Shed – Kulübe filmine ilişkin aklınızda olan sorulara cevap vermek için hazırladığımız yazımız içerisinde film ile ilgili geniş ve özenle hazırlanmış bilgiler bulabilirsiniz. The Shed – Kulübe filminin oyuncu kadrosunda yer alan aktrislerin yanında filmin yönetmeni, yayınlanmış olan fragmanları ve en önemlisi de tabi ki filmin konusunu haberimizi okuyarak öğrenin.

The Shed – Kulübe filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde The Shed – Kulübe filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan The Shed – Kulübe filmi kısa bir süre önce vizyona girdi. Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan The Shed – Kulübe filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde The Shed – Kulübe Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. The Shed – Kulübe filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

The Shed – Kulübe Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2 Ekim 2020

Filmin Türü : Gerilim

Filmin Yönetmeni : Frank Sabatella

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Jay Jay Warren, Cody Kostro, Sofia Happonen, Frank Whaley

Filmin Konusu : Gerilim türü bir yapım olan film 2 Ekim 2020 tarihinde salonlarda gösterime girmiştir.

Stan, şartlı tahliye olmuş bir lise öğrencisidir. Dedesi ile birlikte gözlerden uzak küçük bir kasabada yaşamını sürdürmektedir. Günün birinde kasabada yaşadığı söylenilen canavar ile ilgili efsaneyi öğrenir. Ardından ise olaylar gerilim dozu yüksek bir şekilde ilerlemeye başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status