The Room – Oda Filmi Fragmanı Yayınlandı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Fantastik ve Gerilim türünde bir yapım olan The Room – Oda filmi 10 Temmuz 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanmaktadır. Haberimiz içeriğinde The Room – Oda Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

The Room – Oda Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izle

The Room – Oda Konusu

The Room – Oda izle, tüm dileklerinin gerçekleştiği bir oda keşfeden bir çiftin başından geçenleri konu alıyor. New York’ta yaşamlarına devam eden otuzlu yaşlardaki Kate ve Matt, şehir hayatının stresinden uzak, daha otantik ve sağlıklı bir yaşam hayal etmektedir. Bu amaçla şehirden ayrılmaya karar veren çift, New Hampshire’da bulunan eski bir eve yerleşir. Yeni evlerindeki hayatlarına alışmaya çalışan çift, evde bulunan bir odada istedikleri her şeyin gerçekleştiği olağanüstü bir gizem keşfeder. Yeni bir şişe viski veya bir milyon dolar, akıllarından geçen her şeyi dileyen çift, istediklerine sahip olduklarında büyük bir şaşkınlık ve mutluluk yaşar. Daha önce defalarca çocuk sahibi olmayı deneyen fakat bir türlü çok istedikleri bebeğe kavuşamayan çift, odadan bu isteklerini yerine getirmesini istemeye karar verir. Ancak Kate ve Matt’in bu istekleri hiç beklenmedik gelişmelere yol açacaktır.

The Room – Oda Oyuncuları

Olga Kurylenko, Kevin Janssens, Joshua Wilson filmin baş rollerinde yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ise Christian Volckman üstlenmiştir.

The Room – Oda Vizyon Tarihi | Ne Zaman

Filmin 10 Temmuz 2020 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmesi planlanmaktadır.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status