The Rest Of Us – Geriye Kalanlar

Google News Abone Ol Sinefocus.com
18
The Rest Of Us – Geriye Kalanlar

The Rest Of Us – Geriye Kalanlar filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde filmile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan film kısa bir süre önce vizyona girdi. Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan film kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti.

Haberimiz içeriğinde The Rest Of Us – Geriye Kalanlar Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. The Rest Of Us – Geriye Kalanlar filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

The Rest Of Us – Geriye Kalanlar Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 16 Ekim 2020

Filmin Türü : Dram

Filmin Yönetmeni : Aisling Chin-Yee

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Heather Graham, Sophie Nélisse, Jodi Balfour, Charlie Gillespie, Tameka Griffiths

Filmin Konusu : Dram türünde bir yapım olan film 16 Ekim 2020 tarihinde vizyona girmiştir. 1 saat 20 dakika süreye sahiptir.

Cami başından bir evlilik geçmiş, boşanmış ve kızı ile yaşamakta olan bir kadındır. Kızı ergenlik çağındadır ve onun sorunları ile baş etmeye çalışmaktadır. Cami çocuk kitapları yazarak yaşamını sürdürmektedir. Günün birinde boşandığı kocasının eşinden bir haber alır. Eski eşi geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat etmiştir. Kocasının ikinci eşinin de eski kocasından 8-9 yaşlarında bir kızı vardır. Kadın çocuğunu da alarak Cami’nin yanına taşınmak zorunda kalacaktır. Çünkü vefat eden adamdan hayli yüksek miktarda borç kalmıştır.

Bir cevap yazın