The Outpost 3. Sezon 4. Bölüm Yayınlandı

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

8 Ekim 2020 günü 3. sezonu ile ekranlara gelen The Outpost 3. Sezon 4. Bölüm izlemek, dizi konusu, oyuncuları, yorumları ve IMDB puanı merak eden seyirciler bu başlıktaki haberleri sitemiz www.sinefocus.com da bulabilir, The Outpost 3. Sezon 4. Bölüm fragmanı izleyebilirler.

The Outpost 3. Sezon 4. Bölüm Konusu

Bölüm 29 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Dizinin bu bölümüne verilen isim The Key To Paradise olarak belirlenmiştir. Talon cevaplar için bastırırken Yavalla, Gwynn’i davasına davet eder. Geçmişteki bir aşkla yeniden bir araya gelen Tobin, korkunç bir seçimle karşı karşıya kalır. Zed’in sadakati test edilir.

The Outpost 3. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Full Hd Türkçe Dublaj izle

Outpost Dizisi Genel Konusu

2018 yılında ilk sezonu ile ekranlara gelen dizinin genel konusuna değinecek olursak ; Blackblood’lardan Talon, hayatta kalan tek kişi olmayı başarmıştır. Ailesi ise katledilmiştir. Talon’un en büyük isteği ailesinin katillerini bulmak ve onlara hak ettikleri cezayı vermektir. Ailesini öldürenlerin izini sürmek için yola çıkar. Bu arada sahip olduğu doğa üstü güçleri keşfeder ve onları kullanmayı öğrenmeye başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status