The Outpost 3. Sezon 11. Bölüm Yayınlandı

Google News Abone Ol Sinefocus.com
17
The Outpost 3. Sezon 11. Bölüm Yayınlandı

8 Ekim 2020 günü 3. sezonu ile ekranlara gelen The Outpost 3. Sezon 11. Bölüm izlemek, dizi konusu, oyuncuları, yorumları ve IMDB puanı merak eden seyirciler bu başlıktaki haberleri sitemiz www.sinefocus.com da bulabilir, The Outpost 3. Sezon 11. Bölüm fragmanı izleyebilirler.

The Outpost 3. Sezon 11. Bölüm Konusu

Bölüm 20 Aralık 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Dizinin bu bölümüne verilen isim The Hardest Part Of Being Queen olarak belirlenmiştir. Yılan Yağı satıcısı, bir tedavi vaadiyle karakola gelir. Janso buna inanmaz, ancak kapıdaki bir gardiyan, enfekte olmuş karısını iyileştireceğini düşünür. Bu karakola her şeye mal olabilir. Tobin’in karısı, Red Kinj’i kullandığını ifşa ettiği için hapse atılır. Red Kinj’i Kraliçe’ye vermek istediği için eylemleri herkesi şaşırtıyor ve etrafındakilerden sürprizlerin hâlâ beklediğini kanıtlıyor. Talon, ekibi babası ve Kara Kinj’in peşine düşüyor!

The Outpost 3. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Full Hd Türkçe Dublaj izle

https://www.youtube.com/watch?v=ykB6p1RRQpE

Outpost Dizisi Genel Konusu

2018 yılında ilk sezonu ile ekranlara gelen dizinin genel konusuna değinecek olursak ; Blackblood’lardan Talon, hayatta kalan tek kişi olmayı başarmıştır. Ailesi ise katledilmiştir. Talon’un en büyük isteği ailesinin katillerini bulmak ve onlara hak ettikleri cezayı vermektir. Ailesini öldürenlerin izini sürmek için yola çıkar. Bu arada sahip olduğu doğa üstü güçleri keşfeder ve onları kullanmayı öğrenmeye başlar.

Bir cevap yazın