The Name Engraved in Your Heart

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

The Name Engraved in Your Heart izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları The Name Engraved in Your Heart tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. The Name Engraved in Your Heart filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, The Name Engraved in Your Heart filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

The Name Engraved in Your Heart film Hakkında

The Name Engraved in Your Heart filmi 2019 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Dram türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Kuang-Hui Liu otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Yu Ning Chu almıştır. The Name Engraved in Your Heart başrol oyuncu kadrosunu ise Jean-François Blanchard, Akira Chen, Edward Chen gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 58 dakika olup, 7,2 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

The Name Engraved in Your Heart film konusu

The Name Engraved in Your Heart filmi; Tayvan, Asya’ da ilk olarak eşcinsel evliliği yasalaştıran ülke olarak LGBT temalı filmi; iki lise öğrencisi aile ve çevre baskılarından önyargılı bakışlar arasında birbirlerine aşık olurlar. Gerçek olaydan esinlenerek sinemalara aktarılan film 1987′ de Taylan’ da sıkı yönetimin sona erdiği dönemler de Jia-han, Birdy tanışmaları ile hayatlarında ki değişimleri fark etmeleri anlatılmaktadır.

Homofobik baskılara aldırış etmeden çevrelerinin şiddet meyilli davranışlarına maruz kalmaları bile onları hayatın ve anın tadını çıkartmaktan alıkoymaz. İkili vakit geçirdikleri her geçen gün daha da birbirlerine yaklaştıklarını ve bu yakınlaşmanın normalden daha farklı olduğunu hissetmeleri bununla yüzleşmeye çalışmaları. Bu durumun zorluklarına göğüs germek zor olmasıyla Birdy, okuldan bir kız arkadaşına aşık olmuş gibi hareket ederek Jia-han ile aralarında mesafe açılmasını sağlamıştır. Çift yıllar sonra Kanada’ da karşılaşır. Eskiye dair konuşulmamış gizli kalmış ne varsa artık masaya dökülmüştür.

The Name Engraved in Your Heart film oyuncuları kimdir?

Edward Chen – Chang Jia-han

Jing-Hua Tseng – Wang Po Te

Fabio Grangeon – Oliver

Mimi Shao – Wu Ruo-fei

Leon Dai – Chang Jia-han

Jason Wang – Birdy

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status