The Last Shift Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

The Last Shift izle; 2020 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları The Last Shift tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. The Last Shift filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, The Last Shift filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

The Last Shift film Hakkında

The Last Shift filmi 27 Ocak 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Andrew Cohn otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Andrew Cohn almıştır. The Last Shift başrol oyuncu kadrosunu ise Richard Jenkins, Shane Paul McGhie, Ed O’Neill gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 30 dakika olup, 5,5 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

The Last Shift film konusu

The Last Shift film; Tam 38 yıldır aynı fast food işin de ve aynı dükkan da çalışan adam artık hayatına yeni bir yön vermek istemektedir. Stanley, artık işinden ayrılmaya karar vermiş ve yeni bir yön çizmekte kararlıdır. Bu durum üzerine müdürleri onun yerine geçecek kişiyi seçip yetiştirmesini isterler. Jevon adında bir gençi yetiştirmek için hafta sonu işe koyulur. Bu eğitim sürecin de yaşananlar Stanley’in hayatında beklenmedik etkiler yaratmasına neden olacaktır.

The Last Shift izle Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, The Last Shift Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

The Last Shift film oyuncuları kimdir?

Richard Jenkins
Shane Paul McGhie
Da’Vine Joy Randolph
Birgundi Baker
Allison Tolman
Ed O’Neill

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status