The King’s Man: Başlangıç Filmi Vizyona Girdi | Konusu | Oyuncuları | Fragmanı İzle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

The King’s Man: Başlangıç filmi izlemek için film ile ilgili olarak ne zaman çıkacak, vizyon tarihi,konusu, oyuncuları, yorumları, ekşi, IMDB puanı, fragmanı, full hd gibi yapacağınız aramalara ilişkin detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz. Macera, Komedi, Aksiyon türündeki filmde Kingsman, dünyayı tehdit etmekte olan kötü bir güce karşı mücadele etmektedir.

The King’s Man: Başlangıç Filmi Ne Zaman Vizyon Tarihi

Yönetmenliğini Matthew Vaughn‘nun üstlendiği baş rollerinde ise Ralph Fiennes, Harris Dickinson, Djimon Hounsou, Tom Hollander, Gemma Arterton‘ın yer aldığı The King’s Man: Başlangıç filminin vizyon tarihi 7 Ocak 2022 olarak duyuruldu. Macera, Komedi, Aksiyon türündeki filmin süresi ise 2 saat 11 dakika.

The King’s Man: Başlangıç Filmi Konusu

Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en kötü suçlu ve titanları ortak bir amaç için bir araya gelmişlerdir. Bu ortak amaç ise insanlığı yok etmek üzerine kuruludur. Bu nedenle büyük bir savaş hazırlığı içerisindedirler. İnsanlık büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalmıştır ve bu durumdan kurtulmak için Kingsman harekete geçer, ancak zamana karşı büyük bir yarış içerisindedir. 2022 yılında vizyon filmleri arasında yer alan filmin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

The King’s Man: Başlangıç Filmi Fragmanı İzle

DMCA.com Protection Status