The King

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Filmin Yönetmeni: David Michod

Filmin Oyuncuları: Timothee Chalamet, Robert Pattinson, Ben Mendelsohn

Filmin Türü: Biyografi, Dram, Tarihi

Filmin Vizyon Tarihi : 1 Kasım2019

Filmin Süresi : 2 saat 20 dakika

The King Filmi konusu; The King izle, Dünyaca ünlü yazar Shakespeare tarafından yazılan oyundan uyarlanan filmde Hal kendine has bir kişiliği olan dik başlılığı ile bilinen bir prenstir ve tahtın varisidir. Ancak Hal, gelecekte kendisini bekleyen tahta, şan ve şöhrete, kraliyet ailesine arkasını dönmüş bunları elinin tersi ile bir kenara iterek halk ile birlikte sıradan ve doğal bir yaşam sürdürmeyi tercih etmiştir. Seçim yaptığı bu hayat onun kişiliğine çok daha uygundur ve mutlu bir yaşam sürdürmektedir. Ama babası günün birinde vefat ettiğinde tahta geçme sırası ona gelmiştir ve yıllardır kaçmak zorunda olduğu bir hayatı yaşaması ve benimsemesi gerekmektedir. Tahta yeni oturan bir kral olarak babasının ardından saraydaki yaşamı, olayları ve ilişkileri tekrar bir düzene sokması, babası zamanında devam eden savaşı ve kaos ortamını sona erdirmesi gerekmektedir. Bir yanda geçmişte yaşadığı o mutlu hayat diğer taraftan ise tahtın getirdiği büyük sorumluluklar tam bir zıtlık oluşturmaktadır.

Genç kral bu sorunlar ile boğuşurken kendisine daha önce akıl hocalığı yapan John Falstaff ile yolları yine kesişecektir. John eski bir şövalyedir ve alkol bağımlılığı ile bilinmektedir. Dünyaca ünlü İngiliz yazar Shakespeare’in ölümsüz eserinden uyarlanan bu film Kasım 2019 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir. Tarihi filmler kategorisinde yer aldığını belirtebileceğimiz film 2 saat 20 dakika süreye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
The Hunt - Av izle, The Hunt - Av Konusu Nedir, The Hunt - Av Oyuncuları, The Hunt - Av Fragmanı Türkçe Full Hd Tek Parça izle
The Hunt – Av

The Hunt - Av Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2020 Yönetmeni : Craig Zobel Oyuncu Kadrosu

Kapat
DMCA.com Protection Status