The Expanse | 5. Sezon 2. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
49
The Expanse | 5. Sezon 2. Bölüm

16 Aralık 2020 günü 2. bölümü ile ekranlara gelen The Expanse 5. Sezon 2. Bölüm izlemek, dizi konusu, oyuncuları, yorumları ve IMDB puanı merak eden seyirciler bu başlıktaki haberleri sitemiz www.sinefocus.com da bulabilir, The Expanse 5. Sezon 2. Bölüm fragmanı izleyebilirler.

The Expanse Dizisi Genel Konusu

İlk sezonu 2015 yılında yayınlanmaya başlayan dizi gelecekte 200 yıl sonra geçmektedir. Bilim kurgu, dram ve gizem öğelerini içerisinde barındıran dizinin konusuna değinecek olursak; hayli zengin bir ailenin genç kızı kaybolmuştur. Tecrübeli dedektif Miller, kaybolan genç kızı bulmak için bir uzay gemisi kaptanı ile birlikte çalışmaya başlar. Birlikte güneş sistemini aşmaları gerekmektedir. Dedektif Miller ve gemi kaptanı kızın kaybolması ile ilgili araştırma yaptıkça insan oğlunun bunca zamandır yaşadığı olayların içerisinde en büyük komplolardan birisi ile karşı karşıya olduklarını anlarlar.

The Expanse 5. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Full Hd Türkçe Dublaj izle

The Expanse 5. Sezon 2. Bölüm Konusu

Dizinin bu bölümü 16 Aralık 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Bu bölüme verilen İngilizce isim ‘Churn’ olarak belirlenmiştir. Holden ve Fred, Tycho’daki casuslar ile uğraşmaktadır. Drummer’ın geçmişi onu takip etmektedir. Amos, Baltimore’a döner. Alex ve Bobbie’nin Marz üzerinde yaptığı araştırma haydut askerlere uzanır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın