The Dig – Kazı izle 2021 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

The Dig – Kazı izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları The Dig – Kazı tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. The Dig – Kazı filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, The Dig – Kazı filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

The Dig – Kazı film Hakkında

The Dig – Kazı filmi 14 Ocak 2021 (Yeni Zelanda) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Dram, Tarihi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Simon Stone otururken, yapımcılığını ve senaryosunu John Preston tarafından kaleme almıştır. The Dig – Kazı başrol oyuncu kadrosunu ise Ralph Fiennes, Carey Mulligan, Lily James gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 52 dakika olup, 7,1 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

The Dig – Kazı film konusu

The Dig – Kazı film; Zengin bir dul olan Edith Pretty, İkinci Dünya savaşının yaklaştığı dönemde, arazinin içinde yer alan mezar höyüklerinde kazı yapılmasını ister. Pretty bunun için Basil Brown adında bir arkeologla anlaşır. Çok geçmeden kazı sırasında insanlık tarihini etkileyecek bir keşif yaparlar. Geçmişe dair yaptıkları bu keşifte elde ettikleri bulgular, geleceği muallakta olan Britanya’da büyük ses getirir.

The Dig – Kazı film Fragmanı

The Dig – Kazı film oyuncuları kimdir?

Ralph Fiennes : Basil Brown, arkeolojik kazılar yapan bir adam
Carey Mulligan : Edith Pretty, arazi sahibi dul kadın
Archie Barnes : Rebert Pretty, Edith’in oğlu
Ken Stott : Charles Phillips resmi makamlar adına kazıya el koyan arkeolog
Lily James : Peggy Piggot, arkeolog
Ben Chaplin : Stuart Piggot, arkeolog, Peggy’nin eşi
Johnny Flynn : Rory Lomax, Edith’in kuzeni
Monica Dolan : May Brown, Basil’in eşi

DMCA.com Protection Status