The Devil’s Doorway – Şeytanın Kapısı

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

The Devil’s Doorway – Şeytanın Kapısı Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 24 Mayıs 2019

Yönetmeni : Aislinn Clarke

Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Lalor Roddy, Ciaran Flynn, Helena Bereen

Fragman yayınlandığı andan itibaren büyük merak uyandırdı.

The Devil’s Doorway – Şeytanın Kapısı Filmi Konusu : The Devil’s Doorway – Şeytanın Kapısı izle, İrlanda’da yaşanan esrarengiz olayları araştırmak için görevlendirilen iki rahibin yaşadıklarını beyazperdeye aktarıyor.  Rahip Thomas Riley ve Rahip John Thornton, bir olayı araştırmak için Vatikan tarafından İrlanda’ya gönderilir. Rahibelerce işletilen ve günaha girmiş kızların kefaret ödemek amacıyla çalıştırıldıkları Magdalen Çamaşırhaneleri’nde bulunan Meryem Ana heykellerinden birinin kan ağladığına yönelik alınan haber üzerine bölgeye ulaşan rahipler, iddia edilen durumun ne derece gerçek olduğunu araştırmaya başlar.

Anlatılan mucizevi olaya şahit olma ümidini taşıyan Rahip Thornton, soruşturma esnasında kamera ile kayıt almaya başlar. Rahip Thornton, araştırma sırasında birçok tuhaf olayla karşı karşıya gelse de, anlattıklarıyla bu konularda deneyimli bir rahip olan Thomas Riley’i ikna etmeyi başaramaz. Ancak, manastırın bodrumunda zincirlenmiş halde bir kız bulduklarında, soruşturmanın seyri farklı bir hal almaya başlar. Bu kız henüz on altı yaşında ve üstelik hamile olan Kathleen adında biridir.  Rahipler, araştırmayı derinleştirdikçe beklediklerinin de ötesinde dehşet verici gerçeklerle yüz yüze gelir. Aislinn Clarke’ın yönetmen koltuğunda oturduğu yapımın oyuncu kadrosu, Lalor Roddy, Ciaran Flynn, Helena Bereen gibi isimlerden oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Unhinged - Dengesiz Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izle
Unhinged – Dengesiz

Vizyona gireceği gün sinema izleyicileri tarafından büyük bir merak ile beklenen Unhinged - Dengesiz filmi nihayet beklendiği gibi izleyiciler ile

Kapat
DMCA.com Protection Status