The Craft: Legacy (2020) | Fragmanı Full Hd Türkçe Dublaj Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

The Craft: Legacy (2020) full hd tek parça Türkçe dublaj izle; fragmanı, konusu, Oyuncuları hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Craft: Legacy (2020) filmi IMDb puanı, yorumları, inceleme, eleştiri, ekşi şeklinde yapacağınız aramalarda istediğiniz bilgiler sitemizde.

The Craft: Legacy (2020) Filmi Konusu

28 Ekim 2020 tarihinde vizyona giren film, Netflix orijinal yapımıdır. Fantastik, korku, gerilim ve dram türlerinde sayabileceğimiz filmin yönetmenliğini Zoe Lister-Jones üstlenmiştir. Filmin senaryosu ise Zoe Lister-Jones, Peter Filardi’ye aittir. Filmin oyuncu kadrosunda Cailee Spaeny, Gideon Adlon, Lovie Simone yer almaktadır. 1 saat 37 dakika süreye sahip olan film IMDB puanı ise 4.4 olarak belirlenmiştir.

Filmin konusuna kısaca değinecek olursak;

Hannah, lisede öğrenim görmektedir. Okulda öğrenciler tarafından dışlanmaktadır ve kendisini bu ortama ait hissetmemektedir. Hannah, üç kız ile beraber bir grup oluşturacaktır. Gruptaki kızlar her geçen gün daha çok birlikte vakit geçirmeye başlarlar. Bir süre sonra büyü ile ilgili denemeler yapmaya başlarlar. Her geçen gün büyücülük ile ilgili daha çok şey öğrenmeye başlarlar ve bu büyüler onların hayatını kolaylaştırmaktadır. Başta bu büyüler onların yararına gibi görünse de zamanla bir kaosun içerisine doğru sürüklenmeye başlayacaklardır.

The Craft: Legacy (2020) Oyuncuları

Cailee Spaeny, Gideon Adlon, Lovie Simone, Zoey Luna, Nicholas Galitzine,
Michelle Monaghan, David Duchovny

The Craft: Legacy (2020) Film Fragmanı Türkçe Dublaj Full Hd Tek Parça izle

DMCA.com Protection Status