The Batman Filmi Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

The Batman 2022 Yapımı Film Konusu, oyuncuları, Netflix, fragmanı full hd izle ABD yapımı film vizyon tarihi ne zaman, yorumları, IMDB ayrıntıları.

The Batman Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

The Batman filmi vizyon 4 Mart 2022 olarak açıklanan Dram, Suç, Aksiyon türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 2021 Vizyondaki Filmler arasında yer alan sinema filmidir. The Batman film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 2 saat 55 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri ABD’ de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Matt Reeves yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Robert Pattinson, Colin Farrell, Zoë Kravitz, Andy Serkis, Paul Dano gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

The Batman filmi; Yönetmenliğini Matt Reeves’ ın yaptığı Dram, Suç, Aksiyon türünde ki The Batman filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Robert Pattinson‘ın hayat verdiği Kara Şövalye, yeni filmi ile Batman, Gotham’daki suç dünyasının korkulu rüyası olmaya devam eder. Bu amansız mücadelesi içinde yeni yeni belaların ortaya çıkması hatta ucunun kendi ailesine de dokunduğu bir dizi yolsuzluk olayları ortaya çıkmaya başlamıştır. Gotham’ da işler iyice karışmaya başlamıştır. Kendini bilmez politikacılar, nüfuslu bir takım kişiler arasında kurulmuş bir kara düzen şehrin yozlaşmasına neden olmuştur.

Batman, git gide çevresin de güvene bileceği insanların azalması ve şehir de yeni türeyen bir seri katil ile mücadele etmek zorundadır. Gotham’ın seçkin isimlerini hedef alan bu gizemli seri katilin kim olduğu, nereden nasıl geldiği ve hedeflerini neye göre belirlediği bilinmezliklerini aydınlatmak ise Kara Şövalye’ nin işidir.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Matt Reeves oyuncu kadrosu; Robert Pattinson, Colin Farrell, Zoë Kravitz, Andy Serkis, Paul Dano başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Dram, Suç, 2021 Aksiyon Film Önerileri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

DMCA.com Protection Status