The A List 2.Sezon

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

The A List 2.Sezon izle, Netflix 2021 Gerilim Dizi fragmanı full hd izle, The A List 2.Sezon Türkçe dublaj konusu, oyuncuları, imdb tek parça izle.

The A List 2.Sezon Dizi Hakkında

The A List 2.Sezon dizisi 05 Haziran 2021 yayınlanan dizisidir. The A List 2.Sezon Gerilim türünde ki en iyi yabancı dizi izle fragmanı ile en iyi sahneleri paylaşmış. The A List 2.Sezon dizi yaratıcısı Dan Berlinka, Dan Berlinka, Nina Metivier olarak kaydedilmiştir. The A List 2.Sezon dizi oyuncuları ise Lisa Ambalavanar,Ellie Duckles,Savannah Baker gibi isimler süslemiştir. En iyi dizi önerileri The A List 2.Sezon IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

The A List 2.Sezon Dizi konusu

The A List 2.Sezon Dizi izle; The A List, ücra bir adada bulunan bir kampa katılan bir grup gencin yaşadıklarını konu ediyor. Kampa katılan Mia, eğlenceli bir yaz tatili geçireceğini düşünür. Ancak, kendinden emin genç bir kız olan Amber’in kampa katılmasıyla işler değişir. Amber’in kampa gelişiyle Mia’nın adadaki popülerliği sarsılır. Mia ile Amber arasında başlayan ego savaşı, çok geçmeden farklı bir boyuta taşınır.

The A List 2.Sezon Dizi Fragmanı

The A List 2.Sezon Dizi Oyuncuları

Lisa Ambalavanar
Ellie Duckles
Savannah Baker
Cian Barry
Eleanor Bennett
Jacob Dudman
Rosie Dwyer
Jack Kane
Max Lohan
Nneka Okoye
Micheal Ward
Georgina Sadler
Indianna Ryan
Dylan Brady
Byron Easmon
Finty Williams
Barnaby Tobias

The A List 2.Sezon izle, The A List 2.Sezon full izle, The A List 2.Sezon hd izle, The A List 2.Sezon Türkçe Dublaj izle, The A List 2.Sezon Tek Parça izle, The A List 2.Sezon Fragmanı izle, The A List 2.Sezon dizi oyuncuları, The A List 2.Sezon dizi konusu, The A List 2.Sezon imdb puanı

DMCA.com Protection Status