Terminatör Kara Kader

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Terminatör Kara Kader Filmin Yönetmeni: Tim Miller

Filmin Oyuncuları: Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Mackenzie Davis

Filmin Türü: Aksiyon, Bilimkurgu

Filmin Vizyon Tarihi : 1 Kasım2019

Filmin Süresi : 2 saat 9 dakika

Terminatör Kara Kader Filmi konusu; Terminatör Kara Kader izle, Terminatörfilmleri serisinin son filminde hikaye Sarah Connor etrafında şekillenmektedir. Sarah Connor, 29 Ağustos 1997 yılı Mahşer Günü olacak iken onun tarafından engellemesi ve geleceğin değiştirilmesi sayesinde insan ırkı kendine yeni bir yön çizebilmiştir. Dani Ramos, Mexico City şehrinde kardeşi ve babası ile yaşamını sürdürmektedir. Dani Ramos alalade bir hayat sürdürmektedir. Rev-9 ismi verilen yeni bir tür Terminatör, Dani Ramos’u ortadan kaldırmak için gelecekten gelir. Dani Ramos’un hayatta kalabilmesi Sarah Connor ve Grace isimli yine gelecekten gelen süper özelliklere sahip bir askere bağlıdır. Rev-9 kendisine verilen görevi yerine getirebilmek için karşısına çıkan tüm engelleri hedef gözetmeksizin aşmaktadır.

Dani Ramos, Sarah Connor ve Grace, Rev-9 a karşı bir ölüm kalım savaşı verirken yolları T-800 ile kesişecektir. Terminatör serisi filmleri bir solukta izleyenler, aksiyon ve bilimkurgu öğeleri ile dolu bu filmi kaçırmamalı. Film 1 Kasım 2019 tarihinde sinema salonlarında yerini almış ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından büyük beğeni ile takip edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Çifte Hayatlar - Doubles Vies 2019 Filmi izle, Çifte Hayatlar - Doubles Vies Tek parça izle, Çifte Hayatlar - Doubles Vies Full hd izle, Çifte Hayatlar - Doubles Vies Türkçe Dublaj izle, Çifte Hayatlar - Doubles Vies Türkçe Altyazılı izle,Çifte Hayatlar - Doubles Vies Filmi konusu, Çifte Hayatlar - Doubles Vies Filmi oyuncuları, Çifte Hayatlar - Doubles Vies Filmi Yönetmeni
Çifte Hayatlar – Doubles Vies

Çifte Hayatlar - Doubles Vies Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 3 Mayıs 2019 Filmin Yönetmeni :

Kapat
DMCA.com Protection Status