Tenet Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman Gösterime Girecek ?

Google News Abone Ol Sinefocus.com
59
Tenet Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman Gösterime Girecek ?

Aksiyon ve gerilim türünde bir yapım olan Tenet filminin vizyon tarihi pandemi süreci nedeniyle bir kez daha ertelendi. Dünya genelinde yaşanmakta olan pandemi süreci kapsamında vizyon tarihi 17 Temmuz 2020 olarak duyurulan Tenet‘in gösterim tarihi 31 Temmuz 2020 tarihine ertelendi.

Tenet Filmi Oyuncuları | Yönetmeni :

Aksiyon, gerilim ve casusluk türünde bir yapım olan Tenet filminin oyuncuları John David Washington, Robert Pattinson ve Elizabeth Debicki. Tenet filmi yönetmeni ise Christopher Nolan.

Tenet Filmi Konusu Nedir ?

Çekimlerinin bir kısmı Estonya’da gerçekleştirilen Tenet filmi konusunu merak edenler için kısaca değinecek olursak; filmin konusunun özellikle gizli tutulduğunu söyleyebiliriz. Marvel ve Star Wars filmlerinde daha önce filmlerin konuları hep gizli tutulurdu. Aynı durum Tenet filmi için de geçerli. Christopher Nolan‘ın gizemli bir şekilde konusunu sakladığı yapımın uluslararası bir casusluk öyküsüne sahip olduğu düşünülmekte.

Filmin fragmanını izlediğimiz zaman oldukça hareketli bir film ile karşı karşıya olduğumuzu görüyoruz. Film fragmanında Tenet’in doğru kapıları açabileceği gibi bazı yanlış kapıları da açacağı belirtiliyor. Filmde çıkacak olan 3. dünya savaşının engellenmesi için kahramanlarımız amansız bir mücadele vermekte.

Tenet Filmi Fragmanı izle

3 Yorum
  Ali Kocamanoğlu

  Merakla bekliyorum filmi, beklentilerim çok büyük

  19 Haziran 2020
  Gamze Özgen

  Vizyon tarihini merakla beklediğim filmlerden birisi

  24 Haziran 2020
  Davut Hoknabaz

  Filmin vizyon tarihi sürekli olarak erteleniyor bir an önce izlemek istiyorum artık ya

  26 Haziran 2020

Bir cevap yazın