Tam Sana Göreyim

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Tam Sana Göreyim izle, 2021 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları, Tam Sana Göreyim filmi full hd izle, Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi. Tam Sana Göreyim, çalışmalarına araştırma fonu elde edebilmek için bilimsel bir deneye dahil olan bilim insanı Alma’nın hikayesini konu ediyor.

Tam Sana Göreyim film Hakkında

Tam Sana Göreyim filmi 5 Kasım 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Ich bin dein Mensch isimli Tam Sana Göreyim filmi Romantik, Bilimkurgu, Komedi, Dram türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Tam Sana Göreyim film yönetmeni koltuğunda Maria Schrader otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Maria Schrader, Jan Schomburg tarafından kaleme almıştır. Tam Sana Göreyim film oyuncuları ise Maren Eggert, Dan Stevens, Sandra Hüller gibi başarılı isimler süslemiştir. Tam Sana Göreyim IMDb puanı 7,8 olarak güncellenmiştir.

Tam Sana Göreyim film konusu nedir?

Tam Sana Göreyim film; Tam Sana Göreyim, çalışmalarına araştırma fonu elde edebilmek için bilimsel bir deneye dahil olan bilim insanı Alma’nın hikayesini konu ediyor. Berlin’deki ünlü Pergamın Müzesi’nde çalışan bir bilim insanı olan Alma, araştırmalarına devam edebilmek için patronunun isteği üzerine bilimsel bir deneye katılır. Deney için Alma’nın üç hafta boyunca ona mükemmel bir hayat arkadaşı olacak şekilde kodlanan yapay zekaya sahip robot Tom ile yaşamak zorundadır.

Tam Sana Göreyim film Fragmanı

Tam Sana Göreyim film Oyuncuları kimdir?

Tam Sana Göreyim Film yönetmeni Maria Schrader üstlendiği Tam Sana Göreyim oyuncu kadrosunda; Maren Eggert, Dan Stevens, Sandra Hüller gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Maren Eggert
Dan Stevens
Sandra Hüller
Hans Löw
Wolfgang Hübsch
Annika Meier
Falilou Seck
Jürgen Tarrach
Henriette Richter-Röhl
Monika Oschek

Tam Sana Göreyim izle, Tam Sana Göreyim Netflix izle, Tam Sana Göreyim full izle, Tam Sana Göreyim tek parça izle, Tam Sana Göreyim film izle, Tam Sana Göreyim Türkçe Dublaj izle, Tam Sana Göreyim 720p izle, Tam Sana Göreyim 1080p izle, Tam Sana Göreyim film eleştirisi yorumları, Tam Sana Göreyim film konusu, Tam Sana Göreyim film oyuncuları, Tam Sana Göreyim film yönetmeni, Tam Sana Göreyim fragmanı, Tam Sana Göreyim imdb puanı,

DMCA.com Protection Status