Tam Kafadan Karavana

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
9 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 8,89. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Tam Kafadan Karavana izle, mali problemlerle boğuşan bir e-spor takımının, çok zor şartlarda bir turnuvaya hazırlık yapmaya çalışması sırasında yaşananları anlatıyor. Tam Kafadan Karavana Full HD Tek Parça izle

Tam Kafadan Karavana Filmin Yönetmeni: Oğuz Öztürk, Celal Öztürk

Filmin Oyuncuları: Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Burcu Karakaya

Filmin Türü: Komedi                                                                              

Filmin Vizyon Tarihi : 27 Mart 2020

Filmin Süresi : —-

Tam Kafadan Karavana

Tam Kafadan Karavana Film Fragmanı

Tam Kafadan- Karavana konusu;

Tam Kafadan- Karavana izle, mali problemlerle boğuşan bir e-spor takımının, çok zor şartlarda bir turnuvaya hazırlık yapmaya çalışması sırasında yaşananları anlatıyor. Maddi sıkıntıları bir türlü gideremeyen Şenol Başkan, bu kez de e-spor kulübünü, yani internet kafesini bir kentsel dönüşüm projesi kapsamında kaybetmiş ve kapıda kalmıştır. Şenol başkan takımdaki oyuncularına, bundan böyle mobil oyun konseptine geçtiklerini söyleyerek, külüstür bir karavan satın alır ve takımı mahalledeki top sahasına çektikleri bu külüstür de antrenman yapmaya zorlar. Yeni turnuvaya hazırlık yapması gereken takım, elektriği bile olmayan karavanda antrenman yapamadığından, isyan etme noktasına gelmiştir. Şenol başkan bir an önce kara bulutları dağıtıp, takımı dağılmaktan kurtarma peşindedir.

Oğuz Öztürk ile Celal Öztürk’ün  birlikte yönettiği ve Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Burcu Karakaya ile Serkan Dağlı’nın oynadığı Tam Kafadan- Karavana, maddi sorunları nedeniyle hareket edemez hale gelmiş bir e-spor takımının, bu şartlar altında bir turnuvaya hazırlanmaya çalışırken yaşadığı komik olayları ele alıyor. Şenol Başkanın internet kafesini de kaybetmesiyle birlikte kendilerini hurda bir karavanda bulan takımdaki gençler, kazan kaldırmak üzeredir. Turnuvaya katılabileceklerinden bile emin olamayan takım, Şenol Başkanın çabalarına yanıt vermekte zorlanır. Tam Kafadan- Karavana, 27 Mart 2020’de CJ Entertainment dağıtımıyla Bros Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status