Sweet Home | Güney Kore Dizisi

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Netflix dijital platformunda 18 Aralık 2020 tarihinden itibaren 10 bölüm halinde yayınlanan aksiyon, gerilim, fantastik ve bilim kurgu türündeki Güney Kore yapımı Sweet Home dizisi bölümleri, konusu, oyuncuları ve fragmanı izle hakkında bilgiler haberimizin detayında yer almaktadır.

Sweet Home Dizisi Konusu

Cha Hyun-Soo, lisede öğrenim görmekte olan bir gençtir. Anne – babası ve küçük kardeşi ile beraber yaşamlarını sürdürmektedirler. Cha Hyun-Soo , ailesine karşı oldukça sessiz bir karakterdir, odasından nadiren çıkmakta ve onlarla diyalog kurma konusunda cimri davranmaktadır. Günün birinde ailesi trajik bir trafik kazasında hayatlarını kaybeder. Cha Hyun-Soo artık yalnız kalmıştır ve bu nedenle küçük bir apartman dairesinde yaşamaya başlar. Günün birinde insanlar bir anda canavar halini almaya başlarlar. Şimdi Cha Hyun-Soo ve apartmanda birlikte yaşadığı diğer komşuları bu canavarlara karşı kısıtlı bir ortamda hayatta kalma savaşı vermeye başlar.

Sweet Home Dizisi Karakterleri |Oyuncuları

OyuncuCanlandırdığı Karakter

Song Kang – Cha Hyun-Soo

Lee Jin-Wook – Pyeon Sang-Wook

Lee Si-Young – Seo Yi-Kyung

Lee Do-Hyun – Lee Eun-Hyeok

Kim Nam-Hee – Jung Jae-Hun

Sweet Home Dizisi Fragmanı izle

Sweet Home 1. Bölüm izle, Sweet Home 2. Bölüm izle, Sweet Home 3. Bölüm izle, Sweet Home 4. Bölüm izle, Sweet Home 5. Bölüm izle, Sweet Home 6. Bölüm izle, Sweet Home 7. Bölüm izle, Sweet Home 8. Bölüm izle, Sweet Home 9. Bölüm izle, Sweet Home 10. Bölüm izle

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status