Suveydâ Filmi Konusu Nedir | Oyuncuları Kimlerdir | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kısa bir süre önce sinema salonlarında vizyona giren Suveydâ filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

10 Eylül 2021 tarihinde vizyona giren yerli Dram ve Tarih türündeki film, 1 saat 29 dakikalık süreye sahiptir. Mesut Uçakan‘nın yönetmen koltuğunda bulunduğu filmin baş rollerinde ise Necip Fazlı Belge, Fatih Küçük, Yusuf Duru yer almaktadır.

Suveydâ Filmi Konusu Nedir

Günün birinde Hadim, dedesi ile evlerinin önünde ders çalışmaktadır. Bu esnada karşı duvara beyaz renkli bir güvercin konar. Duvara konan bu beyaz renkli güvercin durduğu yerden Hadim’e bakar. O günün ardından Hadim, karşılaştığı bu beyaz güvercini aklından çıkaramaz. Bu beyaz güvercine Suveydâ ismini verir ve onun kendisi ile görüşmeye gelen bir melek olduğunu düşünür. Aradan günler geçer ve bir gün onu rüyasında görür ancak bu rüya hayli ürkütücüdür. Suveydâ, önce dedesinin omuzunda sonra ise boş bir tabutunun içinde durmaktadır.

Suveydâ Filmi Oyuncuları Kimlerdir

Necip Fazlı Belge, Fatih Küçük, Yusuf Duru

Suveydâ Filmi Fragmanı Full izle

DMCA.com Protection Status