Şuursuz Aşk

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
7 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 8,86. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Şuursuz Aşk izle, Yusuf küçük yaştan bu yana engelli birisidir. Üniversitede kampüsün girişinde simit satmak ve buradan kazandığı parayı annesine götürerek geçimlerini sağlamayı arzu etmektedir. Şuursuz Aşk Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Şuursuz Aşk Filmin Yönetmeni: Umut Ertek

Filmin Oyuncuları: İsmail Hacıoğlu, Ebru Şahin, Burcu Kara

Filmin Türü: Dram, Romantik

Filmin Vizyon Tarihi : 27 Aralık 2019

Filmin Süresi : 1 saat 47 dakika

Şuursuz Aşk Fragmanı

Şuursuz Aşk Film Fragmanı

Şuursuz Aşk Film konusu;

Şuursuz Aşk izle, Yusuf küçük yaştan bu yana engelli birisidir. Üniversitede kampüsün girişinde simit satmak ve buradan kazandığı parayı annesine götürerek geçimlerini sağlamayı arzu etmektedir. Siyasi konularda herhangi bir görüşü yoktur ve siyasetten uzak durmaktadır. İhtilal gerçekleşir ve Yusuf’ta ihtilalin getirdiği kargaşa ortamından kendi nasibine düşeni alır. Yaşadıkları nedeniyle büyük bir sarsıntı yaşayan Yusuf, akıl ve ruh sağlığı merkezinde kendini bulur. Menekşe’de uzun zamandır burada tedavi görmektedir. Menekşe geçmişinin izlerinden kurtulmaya çalışmaktadır ve bu ikilinin yolları hastanede kesişir.

Aynı hastaneden tedavi gören Yusuf ve Menekşe tanışırlar ve birlikte zaman geçirmeye başlarlar. Birlikte vakit geçirdikçe aşk denen duygunun farkına varırlar ve aralarında her geçen gün daha da büyük bir çekim oluşur. Birbirleri ile yakınlaştıkça kendilerini yeniden hayata gelmiş gibi hissetmektedirler. Romantik drama türündeki Film Aralık 2019 tarihinde sinemalarda gösterime girmiştir. Yönetmenliğini Umut Ertek’in üstlendiği filmin süresi ise 1 saat 47 dakikadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status