Sürprizli Gece izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Sürprizli Gece Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
80
Sürprizli Gece izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Sürprizli Gece Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Sürprizli Gece izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Sürprizli Gece tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. İki kardeş normal ve sıradan bir aile yaşamları olduklarını sanmaktadırlar ancak gerçek hiç de öyle değildir. Sürprizli Gece filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Sürprizli Gece filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Sürprizli Gece film Hakkında

Sürprizli Gece filmi 21 Ağustos 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Komedi Aksiyon Aile türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Trish Sie oturuken, yapımcılığını ve senaryosunu Sarah Rothschild kaleme almıştır. Sürprizli Gece başrol oyuncu kadrosunu ise Malin Åkerman, Joe Manganiello, Ken Marino gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 40 dk. olup, 5,6′ lük IMDb puanına sahiptir.

Sürprizli Gece film Fragmanı

Sürprizli Gece film konusu

İki kardeş normal ve sıradan bir aile yaşamları olduklarını sanmaktadırlar ancak gerçek hiç de öyle değildir. Anneleri azılı bir suçludur ve bunu şans eseri öğrenmişlerdir. Tanık koruma programı dahilinde olan annelerinin bir hırsız olduğunu öğrenen kardeşler ne yapacaklarını bilmezler. Bu arada anneleri de suç dünyasını bırakmaya çalışmakta ancak bu hiç de kolay olmamaktadır. Bir hırsızlık yapmak için zorlanan annenin imdadına çocukları yetişecektir. Annelerini düştüğü bu durumdan kurtarmak için çocuklar bir ekip kurup harekete geçerler.

Sürprizli Gece izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Sürprizli Gece Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Sürprizli Gece film oyuncuları kimdir?

Sadie Stanley – Clancy
Maxwell Simkins – Kevin
Ken Marino – Ron
Cree Cicchino – Mim
Lucas Jaye – Lewis
Karla Souza – Jay
Enuka Okuma – Elise
Erik Griffin – Henry Gibbs
Joe Manganiello – Leo
Malin Åkerman – Margot
Harry Aspinwall – Baxter
Matthew Grimaldi – Travis Schultz
Marissa Carpio – Mrs. Patoc
Savanna Winter – Emma

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın