Supernova izle Filmi Netflix Fragmanı Konusu Oyuncuları

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Supernova izle, 2021 Netflix Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Supernova filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle.

Supernova film Hakkında

Supernova filmi 9 Temmuz 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Supernova isimli Süpernova filmi Dram, Romantik türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Supernova film yönetmeni koltuğunda Harry Macqueen otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Harry Macqueen tarafından kaleme almıştır. Supernova film oyuncuları ise gibi Colin Firth, Stanley Tucci, Sarah Woodward isimler süslemiştir. Supernova IMDb puanı 6,8 olarak güncellenmiştir.

Supernova film konusu nedir?

Supernova film; Sam ve Tusker, birbirlerini 20 yıldır tanıyan iki arkadaştır. Tusker’a bunama teşhisi konulduğunda, sahip oldukları en değerli şeyin birlikte geçirdikleri zaman olduğunu fark ederler. Eski karavanları ile yola çıkıp İngiltere’yi dolaşmaya karar veren Sam ve Tusker, arkadaşlarını, ailelerini ziyaret ederek geçmişe bir yolculuk yapar.

Supernova film Fragmanı

Supernova film Oyuncuları kimdir?

Supernova Film yönetmeni Harry Macqueen üstlendiği Supernova oyuncu kadrosunda; Colin Firth, Stanley Tucci, Sarah Woodward gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Colin Firth – Sam
Stanley Tucci – Tusker Mulliner
Pippa Haywood – Lilly
Peter MacQueen – Clive
James Dreyfus – Tim
Ian Drysdale – Paul
Sarah Woodward – Sue

Supernova izle, Supernova full izle, Supernova tek parça izle, Supernova film izle, Supernova Türkçe Dublaj izle, Supernova 720p izle, Supernova 1080p izle, Supernova film eleştirisi yorumları, Supernova film konusu, Supernova film oyuncuları, Supernova film yönetmeni, Supernova fragmanı, Supernova imdb puanı,

DMCA.com Protection Status