Stargirl 2020

Google News Abone Ol Sinefocus.com
25
Stargirl 2020

Stargirl 2020 filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Stargirl 2020 filmi vizyon tarihi, yönetmeni, oyuncuları hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar yazımız içerisinde.

Stargirl 2020 filmi izlemek isteyen sinema seyircileri, filmin konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, IMDB puanı ile ilgili bilgilere haberimizden ulaşabilir, Stargirl 2020 filmi fragmanı full hd tek parça Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

Stargirl 2020 Filmi | Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izle :

Film ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2020

Filmin Türü : Dram, Romantik, Komedi, Fantastik

Filmin Yönetmeni : Julia Hart

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Grace VanderWaal, Graham Verchere, Karan Brar

Filmin Konusu : Romantik komedi türünde bir yapım olan film 1 saat 47 dakika süreye sahiptir. Leo Borlock, Mica Lisesi’nde öğrenim görmektedir. Ortalama notlar almaktadır ve okulun bando takımındadır. Sıradan bir öğrenci olduğu için okulda varlığı dikkat çekmeyen bir karakterdir. Leo’nun hayatı okula yeni gelen Susan ‘Stargirl’ Caraway ile oldukça renklenmeye başlayacaktır. Okula yeni gelen kız, gizemli olduğu kadar da ilginç birisidir ve Leo’nun hayli dikkatini çeker. Onunla ilgili bilgi toplamaya çalışır ve hiç bilmediği bir dünyanın içerisine dalar.

Bir cevap yazın