Star Trek: Lower Decks Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Star Trek: Lower Decks izle; Amazon Prime 2020 Yapımı Dizi fragmanı konusu, Oyuncuları Star Trek: Lower Decks tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. U.S. S Cerritos 2380 yıldız filosuna bağlı bir keşif gemisidir. Ancak özellikleri ekip olarak filonun en önemsiz görülen uzay gemisidir. Star Trek: Lower Decks Dizisi Fragmanı, IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Star Trek: Lower Decks Dizisi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Star Trek: Lower Decks Dizi Hakkında

Star Trek: Lower Decks Dizisi 6 Ağustos 2020 yayınlanan Amazon Prime orjinal Dizisidir. Komedi Animasyon Bilimkurgu türünde ki dizi büyük ses getirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Mike McMahan otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Mike McMahan almıştır. Star Trek: Lower Decks başrol oyuncu kadrosunu ise Tawny Newsome, Jack Quaid, Noël Wells gibi isimler süslemiştir. 6,6 ‘ lük Star Trek: Lower Decks IMDb puanına sahiptir.

Star Trek: Lower Decks Dizi konusu

Star Trek: Lower Decks Dizi; U.S. S Cerritos 2380 yıldız filosuna bağlı bir keşif gemisidir. Ancak özellikleri ekip olarak filonun en önemsiz görülen uzay gemisidir. Genel de görevleri; yeni keşfedilmiş gezegenlere giderek orada ki önemsiz işlerin halletmektir. Kimse fark etmeyip görmese de onlar bu süreçte birçok zorlu sorunla kahramanlık gösterip baş etmekte ve üstesinden başarıyla gelmektedirler. Ne kadar anormal sorun karşılarına çıkarsa çıksın görevlerini en iyi şekil de yerine getirmeyi başarmaktadırlar.

Star Trek: Lower Decks Dizi oyuncuları kimdir?

Tawny Newsome
Jack Quaid
Noël Wells
Eugene Cordero
Dawnn Lewis
Jerry O’Connell
Fred Tatasciore
Gillian Vigman

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status