Stajyer izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Stajyer Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Stajyer izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Stajyer tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Konusunda başarılı bir şirket sahibi ve bir o kadar da güzel ve çekici Jules Ostin, tavsiye üzerine yeni stajyer programı başlatır. Stajyer filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Stajyer filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Stajyer film Hakkında

Stajyer 26 Şubat 2015 (Ukrayna) yayınlanan orjinal filmidir. Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Nancy Meyers oturuken, yapımcılılığını ve senaryosunu Nancy Meyers kaleme almıştır. Stajyer başrol oyuncu kadrosunu ise Robert De Niro, Anne Hathaway, Rene Russo gibi isimler süslemiştir. Film süresi 2 sa. 10 dk. olup, 7,0′ lük IMDb puanına sahiptir.

Stajyer film konusu

Konusunda başarılı bir şirket sahibi ve bir o kadar da güzel ve çekici Jules Ostin, tavsiye üzerine yeni stajyer programı başlatır. Yaşça olgun insanların seçileceği bu deneysel çalışma olan stajyerlik programının ilk taliplisi 70 yaşındaki Ben Whittaker olur. Şirkette ki genel çalışan yaş ortalamasının gençlerden oluştuğu kuruluş da ki yeni yaş ortalaması bir anda Whittaker ile yükselmiştir. Ostin ile aralarında ki iş ilişkisi sıkı bir dostluğa dönüşen keyifli bir film seyri sunmaktadır.

Stajyer film oyuncuları kimdir?

Robert De Niro – Ben Whittaker
Anne Hathaway – Jules Ostin
Rene Russo – Fiona
Anders Holm – Matt
Andrew Rannells – Cameron
Adam DeVine – Jason
Zack Pearlman – Davis
Jason Orley – Lewis
Christina Scherer – Becky
JoJo Kushner – Paige
Nat Wolff – Justin
Linda Lavin – Patty
Celia Weston – Doris
Steve Vinovich – Miles
Molly Bernard – Samantha
C.J. Wilson – Mike
Paulina Singer – Receptionist

Stajyer izle
Stajyer tek parça izle
Stajyer full izle
Stajyer Türkçe Dublaj izle

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status