Spirit Özgür Ruh

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Spirit Özgür Ruh izle, 2021 Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Spirit Özgür Ruh filmi tek parça izle haber detayı. 16 Temmuz 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren Spirit Özgür Ruh Filmi, Animasyon – Macera ve Aile türünde bir yapım olup 1 saat 27 dakika süreye sahiptir.

Spirit Özgür Ruh Filmi Konusu | Oyuncuları | IMDB Puanı

Vizyon Tarihi : 16 Temmuz 2021

Filmin Türü : Animasyon – Macera – Aile

Filmin Yönetmeni : Elaine Bogan, Ennio Torresan

Filmin Oyuncuları :

IMDB Puanı : 5.7

Filmin Süresi : 1 saat 27 dakika

Spirit Özgür Ruh Filmi Konusu | Oyuncuları | IMDB Puanı

Spirit Özgür Ruh Film Konusu Nedir?

Ülkemiz sinema salonlarında 16 Temmuz 2021 tarihinden itibaren gösterime giren animasyon türündeki yapım 1 saat 27 dakikaya sahip olup, küçük yaşta çocukların oldukça beğenerek izleyecekleri bir film olarak dikkatleri üzerine çekmekte.

Lucky Prescott, küçük bir kasabada yaşayan ve oldukça gözü pek ve cesur bir at binicisi olan annesi Milagro Navarro’yu hiç görmemiştir. Annesi kuralları pek sevmeyen başı buyruk bir kişiliğe sahiptir ve bu özellikleri aynen Lucky’de de bulunmaktadır. Lucky, Cora teyzesi ile yaşamaktadır ve onun bu kural tanımayan tavır ve davranışları teyzesini hayli endişelendirmektedir. Lucky, teyzesi Cora ile Doğu Yakası’nda yaşamını sürdürmektedir. Ancak Lucky çok fazla sayıda tehlikeli yaramazlığa karışmaktadır. Bu nedenle endişelenen teyzesi günün birinde tüm eşyaları toplayarak Lucky’nin babasının yaşadığı Miradero’ya taşınırlar. Taşındıkları bu kasaba çok sessiz ve hareketsizdir bu nedenle Lucky burada hayli zorlanmaktadır. Ancak günün birinde kendisi gibi özgür bir ruha sahip olan yabani at Spirit ile tanışır. Ayrıca Abigail Stone ve Pru Granger isimlerinde iki de binici arkadaş ile tanışır ve hayatına yeni bir heyecan giriverir. Özgür ruhlu Spirit ile aralarında oldukça derin bir bağ kurulması çok zaman almayacaktır. Kötü yürekli bir at bakıcısı ve onun ekibi ise Spirit ve onun sürüsünü yakalayıp, onları açık arttırma ile satmayı planlamaktadır. Spirit ve sürüsü yakalanır ve açık arttırma ile satılırsa ağır işlerde çalıştırılacaklardır. Lucky, yeni arkadaşlarının da desteğini alarak Spirit ve sürüsünü kurtarmak adına çok tehlikeli bir maceraya atılacaktır.

Spirit Özgür Ruh Film Fragmanı

DMCA.com Protection Status