Songbird Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Songbird izle; 2021 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Songbird tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Korona salgını üzerinden iki yıl geçmiştir ve salgına sebep olan virüs mutasyona uğrar ve pandemi çok daha ölümcül bir şekilde yayılmaya başlar. Songbird filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Songbird filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Songbird film Hakkında

Songbird filmi 11 Aralık 2020 (ABD) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Dram Gerilim türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Adam Mason otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Adam Mason, Simon Boyes almıştır. Songbird başrol oyuncu kadrosunu ise K.J. Apa, Sofia Carson, Demi Moore gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 24 dakika olup, 4,4 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Songbird film konusu

Songbird film; Korona salgını üzerinden iki yıl geçmiştir ve salgına sebep olan virüs mutasyona uğrar ve pandemi çok daha ölümcül bir şekilde yayılmaya başlar. Salgının kontrol altına alınabilmesi için ilk çözüm olarak şehir ikiye bölünmüştür. Nico, motokurye olarak çalışan ve görevinden dolayı dokunulmazlığa sahip iki tarafa da rahatça girip çıkabilmektedir. Bu virüse karşı bağışıklığı olan nadir kişilerden olduğu için bu ayrıcalık ona tanınmıştır. Ancak kız arkadaşından ayrı kalmak zorundadır. Sara’ nın enfeksiyon kapmış olma riskine karşılık iki sevgilinin görüşmesi yasaktır. Nico, sevgilisini kurtarmanın çeşitli yollarını aramaya başlamıştır.

Songbird film oyuncuları kimdir?

KJ Apa
Sofia Carson
Craig Robinson
Bradley Whitford
Peter Stormare
Alexandra Daddario
Paul Walter Hauser
Demi Moore

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status