Son Yaz 9.Bölüm izle Full Fragmanı 26 Şubat 2021 Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Son Yaz 9.Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Son Yaz 9.Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Son Yaz 9.Bölüm 26 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Son Yaz Geçen Bölüm Özeti

Son Yaz 9.Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Selim, Akgün’ün ihanetini öğrendikten sonra Akgün’ün hayatını cehenneme çevirmeye karar verir. Köstebeklikten tutuklayamayacak olsa bile adam yaralamadan mahkemeye çıkaracaktır. Fakat Selim görevden el çektirilmiştir, bunu başka bir savcı üzerinden yapması gerekmektedir. Akgün mahkemeye çıktığında ise kimsenin beklediği olmaz.

Akgün’ü artık bambaşka bir yol beklemektedir. Fakat Akgün savcıya vicdan borcunu ödemeden gitmeye niyetli değildir. Selim Kara’nın namını temizlemek, ona kurulan komployu ortaya çıkarmak Akgün için namus borcudur. Tabii bunu kendisinden nefret eden Selim’e görünmeden yapmak zorundadır.
Canan ise kocasının düştüğü durumun farkındadır. Selim’e sahip çıkma sırası Canan’dadır.

Akgün, Selim’e kurulan komployu çözmek için uğraşırken yolları babasının başına gelenleri kendi yöntemi ile çözmek isteyen Yağmur’la kesişecektir. Yağmur zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Ya Akgün’ün yolunu seçip babasının mesleğini kurtaracak ya da yasa dışı yapılan bu eyleme karşı çıkacaktır.

Son Yaz 9.Bölüm izle Fragmanı

Son Yaz dizi konusu

Son Yaz Dizisi; Selim Kara (Ali Atay), İdealist bir Cumhuriyet Savcısı, organize suç lideri Selçuk Taşkın’ı (Arif Pişkin) 8 yıl önce hapse göndermiştir. Selçuk, Cumhuriyet Savcısı Selim’ e hayır diyemeyeceği büyük bir teklifte bulunur. Yıllardır özerinde çalıştığı ve çökertmeye çalıştığı şebeke davasında tanıklık yapmayı teklif eder. Bunun için sadece tek bir isteği vardır; o da Selim Kara’nın oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) bu süreçte zarar görmesini engellemesidir.

Akgün, suç dünyasının içinde sert, tehlikeli biri gibi görünse de aslında oldukça duygusal bir gençtir. Diğer bir taraftan da eşi Funda’ nın boşanmak istiyor oluşu Selim’ i başka bir taraftan da çıkmaza sokmuştur. Ailesi ve işi arasında bir seçim yapmak zorunda oluşu, onu Akgün’ ü de alarak İzmir’ de ki ailesinin yanına birlikte gitmek olmuştur. Selim birlikte getirdiği Akgün ile site sakinlerinin ve tüm dengelerin bozulmasına neden olmuştur.

Son Yaz dizi oyuncuları kimdir?

Alperen Duymaz – Akgün
Ali Atay – Selim
Funda Eryiğit – Canan
Hafsanur Sancaktutan – Yağmur
Emre Karayel – Fatih
Sinan Tuzcu – Metin
Şebnem Dönmez – Serap
Arif Pişkin – Selçuk
Halil Babür – Soner
Sezer Koç – Emel
Yasemin Yazıcı – Naz
Erdem Şanlı – Kaan
Sarp İkiler – Arda
Ata Nedim Arman – Altay
Yunus Narin – Eray
Ahmet Tunalı – Cengiz

Son Yaz 9.Bölüm izle, Son Yaz 9.Bölüm full izle, Son Yaz 9.Bölüm tek parça izle, Son Yaz 9.Bölüm ne zaman, Son Yaz 9.Bölüm kıyafetleri, Son Yaz 9.Bölüm ilk sahne, Son Yaz 9.Bölüm ön izleme, Son Yaz dizisi Yeni Son Bölüm izle, Son Yaz Dizisi 26 Şubat 2021, Son Yaz 9.Bölüm canlı izle, Son Yaz 9.Bölüm kesintisiz izle, Son Yaz 9.Bölüm 720p izle, Son Yaz 9.Bölüm 1080p izle,

DMCA.com Protection Status