Son Yaz 5. Bölüm Full izle Fragmanı 29 Ocak 2021 Tek Parça

Google News Abone Ol Sinefocus.com
42
Son Yaz 5. Bölüm Full izle Fragmanı 29 Ocak 2021 Tek Parça

Son Yaz 5. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Son Yaz 5. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Halil Sadi, Akgün’ ü kandırarak kendi lehine çalışmasını ve Savcı Selim’ in elinde kasası tanık Latif Coşkun’ un nerede saklandığı bilgisini öğrenmesini ister. Son Yaz 5. Bölüm 29 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Son Yaz Geçen Bölüm Özeti

Son Yaz 5. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Halil Sadi, Akgün’ ü kandırarak kendi lehine çalışmasını ve Savcı Selim’ in elinde kasası tanık Latif Coşkun’ un nerede saklandığı bilgisini öğrenmesini ister. Karşılığın da ona özgürlüğünü vereceğini yurt dışında nereye isterse göndereceğine dair söz verir. Yağmur ve Kaan ayrılığın da; Yağmur üzüntüsünü gizleyemezken, Kaan ise darma duman olmuştur.

Selim, kendisinin olmadığı zamanlar da Fatih ile ailesinin kendisinden fazla içli dışlı olmasını içine sindirememektedir. Bunlar da yetmezmiş gibi Canan’la çalışıyor olması ve dahası daha ileri seviye iş teklifi üzerine deliye döner. Selim, Fatih’ in ofisine gidip bu tekliften vazgeçmesi konusunda ona baskı yapsa da Canan’ ın mesleğine geri dönmek konusunda istekli olduğunu görünce bu hareketinden pişmanlık duyar ve onu teşvik amaçlı ilk adımı atar. Akgün, Selim’ in sevdikleri için bu kadar canla emek vermeye uğraşırken ona ihanet edip etmeme konusunda çok kararsızdır.

Son Yaz 5. Bölüm izle Fragmanı

Son Yaz 5. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Son Yaz 29 Ocak 2021

Son Yaz dizi konusu

Son Yaz Dizisi; Selim Kara (Ali Atay), İdealist bir Cumhuriyet Savcısı, organize suç lideri Selçuk Taşkın’ı (Arif Pişkin) 8 yıl önce hapse göndermiştir. Selçuk, Cumhuriyet Savcısı Selim’ e hayır diyemeyeceği büyük bir teklifte bulunur. Yıllardır özerinde çalıştığı ve çökertmeye çalıştığı şebeke davasında tanıklık yapmayı teklif eder. Bunun için sadece tek bir isteği vardır; o da Selim Kara’nın oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) bu süreçte zarar görmesini engellemesidir.

Akgün, suç dünyasının içinde sert, tehlikeli biri gibi görünse de aslında oldukça duygusal bir gençtir. Diğer bir taraftan da eşi Funda’ nın boşanmak istiyor oluşu Selim’ i başka bir taraftan da çıkmaza sokmuştur. Ailesi ve işi arasında bir seçim yapmak zorunda oluşu, onu Akgün’ ü de alarak İzmir’ de ki ailesinin yanına birlikte gitmek olmuştur. Selim birlikte getirdiği Akgün ile site sakinlerinin ve tüm dengelerin bozulmasına neden olmuştur.

Son Yaz dizi oyuncuları kimdir?

Alperen Duymaz – Akgün
Ali Atay – Selim
Funda Eryiğit – Canan
Hafsanur Sancaktutan – Yağmur
Emre Karayel – Fatih
Sinan Tuzcu – Metin
Şebnem Dönmez – Serap
Arif Pişkin – Selçuk
Halil Babür – Soner
Sezer Koç – Emel
Yasemin Yazıcı – Naz
Erdem Şanlı – Kaan
Sarp İkiler – Arda
Ata Nedim Arman – Altay
Yunus Narin – Eray
Ahmet Tunalı – Cengiz

Son Yaz 5. Bölüm izle, Son Yaz 5. Bölüm full izle, Son Yaz 5. Bölüm tek parça izle, Son Yaz 5. Bölüm ne zaman, Son Yaz 5. Bölüm kıyafetleri, Son Yaz 5. Bölüm ilk sahne, Son Yaz 5. Bölüm ön izleme, Son Yaz dizisi Yeni Son Bölüm izle, Son Yaz Dizisi 29 Ocak 2021, Son Yaz 5. Bölüm canlı izle, Son Yaz 5. Bölüm kesintisiz izle, Son Yaz 5. Bölüm 720p izle, Son Yaz 5. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın