Son Yaz 4. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
129
Son Yaz 4. Bölüm

Son Yaz 4. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Son Yaz 4. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Yağmur’ un yardımıyla Akgün’ ün Sakız Adası’ na kaçma planı denizin ortasın da Akgün’ ün peşindekilerce bir sürpriz ile büyük bir tehlike atlatırlar. Son Yaz 4. Bölüm 22 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Son Yaz Geçen Bölüm Özeti

Son Yaz 4. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki 3. bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Yağmur’ un yardımıyla Akgün’ ün Sakız Adası’ na kaçma planı denizin ortasın da Akgün’ ün peşindekilerce bir sürpriz ile büyük bir tehlike atlatırlar. Savcı Selim, kızını böyle tehlikeli bir olaya alet ettiği için Akgün’ ü ailesinden uzaklaştırmanın doğru olacağını düşünmüştür.

Son Yaz 4. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 22 Ocak 2021

İstanbul’ a döndüklerinde Akgün babası ile hesaplaşma şansını kullanmıştır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim’ e aslında gerçekte neden Akgün’ ü kendisine emanet etmek istediğini açıklar. Altay, ailesinin boşanacağı haberini öğrenmesi ile hiç beklenmedik bir davranış gösterir ve Selim’ in kendisini sorgulamasına neden olmuştur.

Son Yaz 4. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Son Yaz dizi konusu

Son Yaz Dizisi; Selim Kara (Ali Atay), İdealist bir Cumhuriyet Savcısı, organize suç lideri Selçuk Taşkın’ı (Arif Pişkin) 8 yıl önce hapse göndermiştir. Selçuk, Cumhuriyet Savcısı Selim’ e hayır diyemeyeceği büyük bir teklifte bulunur. Yıllardır özerinde çalıştığı ve çökertmeye çalıştığı şebeke davasında tanıklık yapmayı teklif eder. Bunun için sadece tek bir isteği vardır; o da Selim Kara’nın oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) bu süreçte zarar görmesini engellemesidir.

Son Yaz 4. Bölüm Full izle, Tek Parça izle

Akgün, suç dünyasının içinde sert, tehlikeli biri gibi görünse de aslında oldukça duygusal bir gençtir. Diğer bir taraftan da eşi Funda’ nın boşanmak istiyor oluşu Selim’ i başka bir taraftan da çıkmaza sokmuştur. Ailesi ve işi arasında bir seçim yapmak zorunda oluşu, onu Akgün’ ü de alarak İzmir’ de ki ailesinin yanına birlikte gitmek olmuştur. Selim birlikte getirdiği Akgün ile site sakinlerinin ve tüm dengelerin bozulmasına neden olmuştur.

Son Yaz dizi oyuncuları kimdir?

Alperen Duymaz – Akgün
Ali Atay – Selim
Funda Eryiğit – Canan
Hafsanur Sancaktutan – Yağmur
Emre Karayel – Fatih
Sinan Tuzcu – Metin
Şebnem Dönmez – Serap
Arif Pişkin – Selçuk
Halil Babür – Soner
Sezer Koç – Emel
Yasemin Yazıcı – Naz
Erdem Şanlı – Kaan
Sarp İkiler – Arda
Ata Nedim Arman – Altay
Yunus Narin – Eray
Ahmet Tunalı – Cengiz

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın