Son Yaz 3. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Son Yaz 3. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Son Yaz 3. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Son Yaz 3. Bölüm 15 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Selim ve Akgün, Adalet Sitesi’ne yen ev olarak Canan’ ın evinin tam karşısında ki evi seçmeleri ortalığı biraz karıştırmıştır.

Son Yaz Geçen Bölüm Özeti

Son Yaz 3. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Selim ve Akgün, Adalet Sitesi’ne yen ev olarak Canan’ ın evinin tam karşısında ki evi seçmeleri ortalığı biraz karıştırmıştır. Altay, bu duruma sevinirken Canan ve Yağmur ise bu durumdan pek hoşlanmayıp kendilerini kandırılmış gibi hissetmektedirler. Canan, Selim’ in kendisine ve kararlarına saygı duymamasından dolayı artık çok öfkelidir ve bu durumu gizlemekten de vazgeçerek ilk aile yemeğinde çocuklara boşanacaklarını açıklar. Selim, artık Canan’ ı boşanmaktan vazgeçirmenin çok zor olduğunu anlamıştır.

Son Yaz 3. Bölüm izle Fragmanı 15 Ocak 2021

Akgün ise bu olayların içinde bu kalabalık aile ortamında bu kadar karmaşa ve kargaşa içinde kendini yapayalnız hissetmektedir. Gideceği bir yer olmadığı için savcının yanında kalıyor olması da gururuna dokunan bir konudur. Adalet Sitesi’nden kaçmayı planlamaktadır. Hem kaçacak, hem kendi yolunu çizim ayakları üzerinde duracak, hem de hayatta kalmayı başaracaktır. Tam bu sıra da İstanbul’ dan tanıdığı birisi ile karşılaşması bu konuda ona fırsat gibi gelmiş ve ona yardım edebileceği düşüncesi içine girmiştir. Ancak herşey kontrolden çıkar ve hem kendi hem de istemese de Yağmur’ un başına büyük dert açmıştır.

Son Yaz 3. Bölüm Tek Parça Full izle

Son Yaz dizi konusu

Son Yaz Dizisi; Selim Kara (Ali Atay), İdealist bir Cumhuriyet Savcısı, organize suç lideri Selçuk Taşkın’ı (Arif Pişkin) 8 yıl önce hapse göndermiştir. Selçuk, Cumhuriyet Savcısı Selim’ e hayır diyemeyeceği büyük bir teklifte bulunur. Yıllardır özerinde çalıştığı ve çökertmeye çalıştığı şebeke davasında tanıklık yapmayı teklif eder. Bunun için sadece tek bir isteği vardır; o da Selim Kara’nın oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) bu süreçte zarar görmesini engellemesidir.

Akgün, suç dünyasının içinde sert, tehlikeli biri gibi görünse de aslında oldukça duygusal bir gençtir. Diğer bir taraftan da eşi Funda’ nın boşanmak istiyor oluşu Selim’ i başka bir taraftan da çıkmaza sokmuştur. Ailesi ve işi arasında bir seçim yapmak zorunda oluşu, onu Akgün’ ü de alarak İzmir’ de ki ailesinin yanına birlikte gitmek olmuştur. Selim birlikte getirdiği Akgün ile site sakinlerinin ve tüm dengelerin bozulmasına neden olmuştur.

Son Yaz dizi oyuncuları kimdir?

Alperen Duymaz – Akgün
Ali Atay – Selim
Funda Eryiğit – Canan
Hafsanur Sancaktutan – Yağmur
Emre Karayel – Fatih
Sinan Tuzcu – Metin
Şebnem Dönmez – Serap
Arif Pişkin – Selçuk
Halil Babür – Soner
Sezer Koç – Emel
Yasemin Yazıcı – Naz
Erdem Şanlı – Kaan
Sarp İkiler – Arda
Ata Nedim Arman – Altay
Yunus Narin – Eray
Ahmet Tunalı – Cengiz

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status