Son Kale Hacıbey

Google News Abone Ol Sinefocus.com
179
Son Kale Hacıbey

Son Kale Hacıbey filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Son Kale Hacıbey filmi vizyon tarihi, yönetmeni, oyuncuları hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar yazımız içerisinde.

Son Kale Hacıbey Filmi | Fragmanı Full Hd Tek Parça izle :

Film ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 23 Ekim 2020

Filmin Türü : Tarihi, Savaş, Aksiyon

Filmin Yönetmeni : Konstantin Konovalov

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Yurdaer Okur, Deren Talu, Aleksandr Polovets, Oleg Simonenko, Aleksandr Sokolov

Filmin Konusu :

23 Ekim 2020 tarihinde vizyondaki yerini alan film, Tarihi, Savaş, Aksiyon türünde bir yapım olup 1 saat 40 dakikalık bir süreye sahiptir.

Filmin konusuna kısaca değinecek olursak;

Hikayemiz 18. yüz yıl sonlarında geçmektedir. Osmanlı İmparatorluğu, Karadeniz kıyılarında Rus İmparatorluğu ile büyük bir savaş içerisine girişmiştir. Artık son kale olarak Hacı Bey Kalesi kalmıştır. Tuna Siçi Kozakları, savaş ile ilgili gizli içeriğe sahip bir mesajı Andrey ile kale komutanı olan Ahmet Paşa’ya gönderirler. Ahmet Paşa’nın Sultan üzerinde etkisi hayli fazla olduğundan bu gizli emsajı deniz yolu ile Sultan’a iletebilecektir. Ancak Hacıbey Kalesi düşman tarafından ele geçirilir, yaralanan Ahmet Paşa zindana atılır. Paşanın Ukraynalı bir kadından olan tek kızı Fatma kurtulmuştur. Paşa, Fatma’yı Dinyester ile Tuna nehirleri arasında üzüm bağları olan gizli bir köye gönderir. Yolda Rus askerleri Fatma’ya saldırırlar ama Andrey Fatma’ya yardım eder. Bu sırada Andrey yaralanmıştır ve Fatma onu üzüm bağına getirir. Andrey iyileşip yoluna devam etmek üzeredir ancak Fatma, “Hacıbey ele geçirildi” diye haber vererek onu durdurur. Andrey, Kozak’ların mektubunu İstanbul’a göndermenin yolunu bulmakla görevli Fatma vasıtası ile bunu yapabilecektir ama oraya gidecek biri gerekmektedir.

Bir cevap yazın