Sol Yanım 9. Bölüm izle Fragmanı 28 Ocak 2021 Tek Parça Full

Google News Abone Ol Sinefocus.com
438
Sol Yanım 9. Bölüm izle Fragmanı 28 Ocak 2021 Tek Parça Full

Sol Yanım 9. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Sol Yanım 9. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Selim yıllardır kendisinin sakladığı İhsan’ ın sırrını öğrenmiş ve babasına olan öfkesinden dolayı doğum günü partisini terk etmiştir.

Sol Yanım 9. Bölüm 28 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Sol Yanım 9. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Sol Yanım 9. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Sol Yanım 9. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Sol Yanım 9. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Sol Yanım Geçen Bölüm Özeti

Sol Yanım 9. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Selim yıllardır kendisinin sakladığı İhsan’ ın sırrını öğrenmiş ve babasına olan öfkesinden dolayı doğum günü partisini terk etmiştir. Selim, yaşadığı bu büyük hayal kırıklığı sonunda ne yapacağını bilmezken en büyük destekçisi Serra olmuştur. Biryandan Oğluna kendini anlatıp barışabilmek için uğraşan İhsan, diğer taraftan da biran önce Emin’ i bulmak için çabalamaktadır. Babasına olan kızgınlığı bir türlü dinmeyen Selim, babası ile karşılaştığında ona çok ağır sözler söylemiştir. Selim’ in babaannesi tüm olayları öğrenmesi ile birlikte alelacele İstanbul’ a gelir.

Sol Yanım 9. Bölüm izle Fragmanı

Sol Yanım 9. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 28 Ocak 2021

Sol Yanım dizi konusu

Sol Yanım Dizisi; Serra; bir yandan burslu olarak özel bir üniversite de eğitimi sürdürmek, lüks bir otel de çalışarak da annesinin bakımıyla ilgilenmektedir. Genç yaşına rağmen bir çok sorumluluk omuzlarındadır ve o güçlü durarak bu sorumlulukları elinden geldiğince yerine getirmeye çalışmaktadır. Aynı üniversite de okuyan varlıklı bir aile olan Kutlusay Ailesi’nin zengin ve şımarık veliahtı Selim ise işi gücü eğlence olan derslerinde oldukça başarısız bir gençtir. Babası bu durumdan oldukça şikayetci, şirketlerin başına bu sorumsuzlukla nasıl geleceğini ve hayatını nasıl düzene sokacağını sorgulamaktadır.

Çalıştığı otel de yaşanan talihsiz bir olay sonucu okula çok lüks bir limuzin ile gelerek okul da herkesin dikkatlerini üzerine çekmiştir. Serra’ nın bu durumu okulda yayılan hızlı bir üne sahip olmaya başlamıştır. Selim ile tesadüf eseri yolları kesişir. Bu tanışmanın sonunda ikisinin de hayatı bambaşka olacaktır.

Sol Yanım dizi oyuncuları kimdir?

Cansel Elçin – İhsan Kutlusay
Özge Yağız – Serra
Emre Dinler – Barbar
Tolga Mendi – Selim Kutlusay
Defne Samyeli – Asena
Deniz Barut – Nil
Cemre Baysel – Biricik
Emre Bey – Burak
Benian Dönmez – Binnaz
Taner Rumeli – Onur
Feyza Civelek – Nazlım
Oktay Çubuk – Ali
Ecem Atalay – Eda
Seda Akman – İdil
Haydar Köyel – Haydar
Tuğçe Açıkgöz – Zeynep

Sol Yanım 9. Bölüm ne zaman, Sol Yanım 9. Bölüm kıyafetleri, Sol Yanım 9. Bölüm ilk sahne, Sol Yanım 9. Bölüm ön izleme, Sol Yanım dizisi Yeni Son Bölüm izle, Sol Yanım Dizisi 28 Ocak 2021, Sol Yanım 9. Bölüm canlı izle, Sol Yanım 9. Bölüm kesintisiz izle, Sol Yanım 9. Bölüm 720p izle, Sol Yanım 9. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın