Sol Yanım 8. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
335
Sol Yanım 8. Bölüm

Sol Yanım 8. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Sol Yanım 8. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Serra, durmadan hayal kırıklıkları yaşamasının üzerine artık kendisini sorumlu tutup sorgulamaya başlamıştır. Sol Yanım 8. Bölüm 21 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Sol Yanım 8. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Sol Yanım 8. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Sol Yanım 8. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Sol Yanım 8. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Sol Yanım Geçen Bölüm Özeti

Sol Yanım 8. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Serra, durmadan hayal kırıklıkları yaşamasının üzerine artık kendisini sorumlu tutup sorgulamaya başlamıştır. Selim’ in çevresinde ki zengin şağşağlı kızlar ile uğraşıp baş edemeyeceğine inanmaya başlamış durumdadır. Selim, Biricik her nekadar uğraşıp dursa da Serra ile yemeğe çıkma davetini kabul ettirmesi ikili arasın da ki buzların erimesine ve aşkın yeniden alev almasına neden olmuştur bile…

Sol Yanım 8. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 21 Ocak 2021

Sol Yanım dizi konusu

Sol Yanım Dizisi; Serra; bir yandan burslu olarak özel bir üniversite de eğitimi sürdürmek, lüks bir otel de çalışarak da annesinin bakımıyla ilgilenmektedir. Genç yaşına rağmen bir çok sorumluluk omuzlarındadır ve o güçlü durarak bu sorumlulukları elinden geldiğince yerine getirmeye çalışmaktadır. Aynı üniversite de okuyan varlıklı bir aile olan Kutlusay Ailesi’nin zengin ve şımarık veliahtı Selim ise işi gücü eğlence olan derslerinde oldukça başarısız bir gençtir.

Sol Yanım 8. Bölüm full tek parça izle

Babası bu durumdan oldukça şikayetçi, şirketlerin başına bu sorumsuzlukla nasıl geleceğini ve hayatını nasıl düzene sokacağını sorgulamaktadır. Çalıştığı otel de yaşanan talihsiz bir olay sonucu okula çok lüks bir limuzin ile gelerek okul da herkesin dikkatlerini üzerine çekmiştir. Serra’ nın bu durumu okulda yayılan hızlı bir üne sahip olmaya başlamıştır. Selim ile tesadüf eseri yolları kesişir. Bu tanışmanın sonunda ikisinin de hayatı bambaşka olacaktır.

Sol Yanım dizi oyuncuları kimdir?

Cansel Elçin – İhsan Kutlusay
Özge Yağız – Serra
Emre Dinler – Barbar
Tolga Mendi – Selim Kutlusay
Defne Samyeli – Asena
Deniz Barut – Nil
Cemre Baysel – Biricik
Emre Bey – Burak
Benian Dönmez – Binnaz
Taner Rumeli – Onur
Feyza Civelek – Nazlım
Oktay Çubuk – Ali
Ecem Atalay – Eda
Seda Akman – İdil
Haydar Köyel – Haydar
Tuğçe Açıkgöz – Zeynep

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın