Sol Yanım 7. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sol Yanım 7. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Sol Yanım 7. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Sol Yanım 7. Bölüm 14 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Şakir, yine ortalığı karıştırmaya bahane arar bir vaziyette doktorun haberini duyunca ortalığı birbirine katar. Selim ve Serra’nın aşkları okul içinde büyük yankı uyandırmış ve gündemi oldukça meşkul eder olmuştur.

Sol Yanım Geçen Bölüm Özeti

Sol Yanım 7. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Selim ve Serra’nın aşkları okul içinde büyük yankı uyandırmış ve gündemi oldukça meşkul eder olmuştur. Aşklarını şehir de romantik anlar ile yaşamayı sürdürüyorlardır. Serra, bu mutluluğu ile duygularını ilk defa açıklarken, Selim ise aşkından neler yapacağını şaşırmış vaziyettedir. Eski öfkeli hali kalmamış, etrafına neşe saçan biri haline gelmiştir. Serra ve Selim’ in bu mutlu aşk tablosuna tahammül edemeyen Biricik, Serra’ yı Selim konusunda doldurmaya çalışmaktadır.

Sol Yanım 7. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı

Sol Yanım dizi konusu

Serra; bir yandan burslu olarak özel bir üniversite de eğitimi sürdürmek, lüks bir otel de çalışarak da annesinin bakımıyla ilgilenmektedir. Genç yaşına rağmen bir çok sorumluluk omuzlarındadır ve o güçlü durarak bu sorumlulukları elinden geldiğince yerine getirmeye çalışmaktadır. Aynı üniversite de okuyan varlıklı bir aile olan Kutlusay Ailesi’nin zengin ve çımarık veliahtı Selim ise işi gücü eğlence olan derslerinde oldukça başarısız bir gençtir.

Sol Yanım 7. Bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Babası bu durumdan oldukça şikayetçi, şirketlerin başına bu sorumsuzlukla nasıl geleceğini ve hayatını nasıl düzene sokacağını sorgulamaktadır. Çalıştığı otel de yaşanan talihsiz bir olay sonucu okula çok lüks bir limuzin ile gelerek okul da herkesin dikkatlerini üzerine çekmiştir. Serra’ nın bu durumu okulda yayılan hızlı bir üne sahip olmaya başlamıştır. Selim ile tesadüf eseri yolları kesişir. Bu tanışmanın sonunda ikisinin de hayatı bambaşka olacaktır.

Sol Yanım dizi oyuncuları kimdir?

Cansel Elçin – İhsan Kutlusay
Özge Yağız – Serra
Emre Dinler – Barbar
Tolga Mendi – Selim Kutlusay
Defne Samyeli – Asena
Deniz Barut – Nil
Cemre Baysel – Biricik
Emre Bey – Burak
Benian Dönmez – Binnaz
Taner Rumeli – Onur
Feyza Civelek – Nazlım
Oktay Çubuk – Ali
Ecem Atalay – Eda
Seda Akman – İdil
Haydar Köyel – Haydar
Tuğçe Açıkgöz – Zeynep

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status