Sol Yanım 11. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça

Google News Abone Ol Sinefocus.com
704
Sol Yanım 11. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça

Sol Yanım 11. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Sol Yanım 11. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Serra, burs teklifini kabul edecek mi? Serra, Nilgün ve İhsan arasındaki ilişkiyi nasıl öğrendi? Asena malikanede kalmaya devam edebilecek mi? Burak ve Serra arasında neler yaşanacak? Selim’in Serra’dan sakladığı farklı bir hayatı mı var? Sol Yanım 11. Bölüm 10 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Sol Yanım Geçen Bölüm Özeti

Sol Yanım 11. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Serra, burs teklifini kabul edecek mi? Serra, Nilgün ve İhsan arasındaki ilişkiyi nasıl öğrendi? Asena malikanede kalmaya devam edebilecek mi? Burak ve Serra arasında neler yaşanacak? Selim’in Serra’dan sakladığı farklı bir hayatı mı var?

Otel odasında yaşadıkları tartışmadan sonra Selim ve Serra’nın yolları yeniden ayrılma noktasına gelir. Serra, annesinin İhsan’la geçmişini öğrenir ve bu sırrı kendisinden sakladığı için annesinden hesap sorar.

Burak’ın yaşadığı maddi sıkıntıları bilen Serra, ona mahallede bir ev bulur. Selim, Burak ve Serra’nın bu yakınlığına anlam veremez. Hem Serra hem Burak ile arasına soğukluk girince, Selim’in sığındığı liman Biricik olur. Burak’ın mahalleye taşınmasının ardından kaza konusunun gündeme gelme ihtimalı Barbar’ı endişelendirir.

Asena’nın hamileliği evdeki tartışmaların odağı haline gelir. Oynadığı oyunlar açığa çıkan Asena, iyice köşeye sıkışır. İhsan ise Nilgün’le görüşebilmek için elinden geleni yapar.

Sol Yanım 11. Bölüm izle Fragmanı

Sol Yanım dizi konusu

Sol Yanım Dizisi; Serra; bir yandan burslu olarak özel bir üniversite de eğitimi sürdürmek, lüks bir otel de çalışarak da annesinin bakımıyla ilgilenmektedir. Genç yaşına rağmen bir çok sorumluluk omuzlarındadır ve o güçlü durarak bu sorumlulukları elinden geldiğince yerine getirmeye çalışmaktadır. Aynı üniversite de okuyan varlıklı bir aile olan Kutlusay Ailesi’nin zengin ve şımarık veliahtı Selim ise işi gücü eğlence olan derslerinde oldukça başarısız bir gençtir. Babası bu durumdan oldukça şikayetci, şirketlerin başına bu sorumsuzlukla nasıl geleceğini ve hayatını nasıl düzene sokacağını sorgulamaktadır.

Çalıştığı otel de yaşanan talihsiz bir olay sonucu okula çok lüks bir limuzin ile gelerek okul da herkesin dikkatlerini üzerine çekmiştir. Serra’ nın bu durumu okulda yayılan hızlı bir üne sahip olmaya başlamıştır. Selim ile tesadüf eseri yolları kesişir. Bu tanışmanın sonunda ikisinin de hayatı bambaşka olacaktır.

Sol Yanım dizi oyuncuları kimdir?

Cansel Elçin – İhsan Kutlusay
Özge Yağız – Serra
Emre Dinler – Barbar
Tolga Mendi – Selim Kutlusay
Defne Samyeli – Asena
Deniz Barut – Nil
Cemre Baysel – Biricik
Emre Bey – Burak
Benian Dönmez – Binnaz
Taner Rumeli – Onur
Feyza Civelek – Nazlım
Oktay Çubuk – Ali
Ecem Atalay – Eda
Seda Akman – İdil
Haydar Köyel – Haydar
Tuğçe Açıkgöz – Zeynep

Sol Yanım 11. Bölüm canlı izle, Sol Yanım 11. Bölüm kesintisiz izle, Sol Yanım 11. Bölüm 720p izle, Sol Yanım 11. Bölüm 1080p izle

Benzer Yazılar