Sokağın Çocukları 1. Sezon 9. Bölüm | Fragman izle BluTv

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

BluTV dijital platformunda ilgi izlenen yapımlardan birisi olan Sokağın Çocukları 1. Sezon 9. Bölüm izlemek isteyenler dizi ile ilgili olarak ne zaman, oyuncuları, konusu, yorumlar, ekşi şeklinde merak ettikleri konuları haberimiz detayında bulabilirler. Aksiyon – macera – dram – polisiye – suç türlerinde sayabileceğimiz dizi yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi görmeyi başardı.

Sokağın Çocukları Dizisi Genel Konusu

Murat 23 yaşında genç bir delikanlıdır ve dul annesi ile beraber yaşamaktadır. Küçük kardeşi Çarli’ye abilik yanında aynı zamanda babalık da etmektedir. Kendisinden yaşça büyük olan abisi Suat’a dahi yeri geldiği zaman babalık yapmak zorunda kalmaktadır. Murat zeki olmanın yanında cesur kişiliği ile mahallenin abiliğini yapan Şehmuz’un da has adamıdır. Ancak bu durum mahalledeki diğer gençleri de rahatsız etmekte ve güç savaşları yaşanmaktadır. Murat bir yandan ailesi içindeki dengeleri gözetmeye çalışmakta diğer taraftan da Şehmuz’un gözüne girmek için çabalamaktadır.

Sokağın Çocukları Dizisi 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı izle

Sokağın Çocukları Dizisi Oyuncuları

Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran, Nesih Turunç, Soner Çelik, Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner, Arda İlkin Parlak, Alper Parlak, Gökhan Diğicibaş

DMCA.com Protection Status