Snowpiercer 1. Sezon Netflix

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Online film ve dizi izleme platformu olan Netflix yepyeni bir diziyi dijital platformuna ekliyor. Oscar ödüllü Parazit filminin yönetmeni Bong Joon Ho’nun 2013 yılında çevirdiği Snowpiercer filminin dizi haline getirilmiş yağımı ekranlardaki yerini alıyor. Bilim kurgu türündeki dizi Snowpiercer 1. Sezon izlemek isteyenleri memnun edecek bir haberimiz var. Snowpiercer 1. Sezon fragmanı kısa süre önce Netflix’in Youtube kanalında gösterime sunuldu. Snowpiercer 1. Sezon tanıtım fragmanı izle sitemizde izleyebilirsiniz.

Snowpiercer 1. Sezon – Netflix Yayın Tarihi | Ne Zaman Başlayacak ?

Netflix’in bilim kurgu türündeki dizisi Snowpiercer 1. Sezonu 25 Mayıs 2020 tarihinde ekranlarda gösterime girecek. Parazit filmi ile dünya çapında tanınan yönetmen Bong Joon Ho’nun filminden uyarlanan dizinin büyük ilgi göreceği değerlendirilmektedir.

Netflix – Snowpiercer Dizisi Konusu | Oyuncuları :

Netflix’in 25 Mayıs 2020 tarihinde yayınlamayı planladığı dizinin oyuncu kadrosunda Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner gibi isimler yer almaktadır.

Dünya artık yaşanmaz bir haldedir, kar ve buzlar ile kaplıdır. Hayatta kalan insanlar ise dünyanın etrafında dolaşmakta olan çok vagonlu bir trenin içerisinde yaşamaktadırlar. Tren içerisinde insanlar sosyal sınıflara ayrılmıştır ve hiçbir sosyal sınıf diğer sınıf ile iletişim halinde değildir. En alt tabakada bulunan insanlar trenin son vagonlarında ölüm kalım mücadelesi vermektedir. Ancak artık bıçak kemiğe dayanmıştır ve bu insanlarda diğer insanlar ile aynı haklara sahip olabilmek için harekete geçerler.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status