Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Snake Eyes: G.I. Joe Origins izle, 2021 Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Snake Eyes: G.I. Joe Origins filmi tek parça izle haber detayı. 6 Ağustos 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren Snake Eyes: G.I. Joe Origins Filmi, Macera, Bilim-Kurgu, Aksiyon türünde bir yapımdır.

Snake Eyes: G.I. Joe Origins Filmi Konusu | Oyuncuları | IMDB Puanı

Vizyon Tarihi : 6 Ağustos 2021

Filmin Türü : Macera, Bilim-Kurgu, Aksiyon

Filmin Yönetmeni : Robert Schwentke

Filmin Oyuncuları : Henry Golding, Samara Weaving, Úrsula Corberó, Andrew Koji, Peter Mensah

IMDB Puanı : Henüz Belli Değil

Filmin Süresi :

Snake Eyes: G.I. Joe Origins fragmanı full hd izle, Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları

Snake Eyes: G.I. Joe Origins Filmi Konusu

6 Ağustos 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren film A.B.D yapımıdır. Yönetmenliğini Robert Schwentke üstlendiği filmde baş rollerde ise Henry Golding, Samara Weaving, Úrsula Corberó, Andrew Koji, Peter Mensah yer almaktadır. Macera, Bilim-Kurgu, Aksiyon türündeki filmin konusuna kısaca değinecek olursak;

Snake Eyes, G.I. Joe evreninin oldukça sevilen karakterlerinden birisidir. Bu filmde Snake Eyes olayların merkezinde yer almaktadır. Snake Eyes, bir Japon klanına dahil olmuştur. Snake Eyes, bir taraftan ölümcül bir ninja olma yolunda ilerlerken diğer yandan da kendisine yeni bir yuva elde etmiştir. Henry Golding, eski bir Japon klanının mirasçılarının hayatını kurtarır. Bu hareketinden sonra klana kabul edilir. Snake Eyes şimdi Japonya’ya gelmiştir ve Arashikage gözetiminde iyi bir ninja olma yolunda ilerlemektedir. Arashikage ona sadece eğitim değil aynı zamanda uzun zamandır özlemini çekmekte olduğu bir de yuva sunacaktır. Ancak Snake Eyes’ın geçmişinden gelen izler onu takip eder ve bazı sırlar açığa çıkar. Bu da onun onur ve sadakatinin sınanmasına yol açacaktır.

Snake Eyes: G.I. Joe Origins Filmi Fragmanı İzle

Snake Eyes: G.I. Joe Origins Filmi Oyuncuları

Henry Golding,

Samara Weaving,

Úrsula Corberó,

Andrew Koji,

Peter Mensah

DMCA.com Protection Status