Sky Rojo izle; Netflix 2021 Dizi Fragmanı Full Tek Parça izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
185
Sky Rojo izle; Netflix 2021 Dizi Fragmanı Full Tek Parça izle

Sky Rojo izle; Netflix 2021 Dizi fragmanı konusu, Oyuncuları, Sky Rojo izle tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Sky Rojo Dizisi Fragmanı, IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Sky Rojo Dizisi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Sky Rojo Dizi Hakkında

Sky Rojo Dizisi 2021 yayınlanan Netflix orjinal Dizisidir. Dram, Gerilim, Aksiyon türünde ki dizi büyük ses getirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Álex Pina, Esther Martínez Lobato otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Álex Pina; Esther Martínez Lobato; Jesús Colmenar almıştır. Sky Rojo başrol oyuncu kadrosunu ise Verónica Sánchez, Lali Espósito, Yany Prado gibi isimler süslemiştir. 6,6 ‘ lük Sky Rojo IMDb puanına sahiptir.

Sky Rojo Dizi konusu

Sky Rojo Dizi; Üç hayat kadını, kendilerini çalıştıran adamları ağır bir şekilde yaraladıktan sonra, hayatlarına farklı bir yön verebilmek için kaçar. İntikam için peşlerine düşen adamlardan kurtulmaya çalışan farklı geçmişlere sahip olan üç kadın, çıktıkları bu tehlikeli yolculukta özgürlükleri için savaşır.

Sky Rojo Dizi Fragmanı

Sky Rojo Dizi oyuncuları kimdir?

Lali Espósito
Miguel Ángel Silvestre
Verónica Sánchez
Yany Prado
Asier Etxeandia
Enric Auquer