Skandal Odası No 2806 | Netflix

Google News Abone Ol Sinefocus.com
85
Skandal Odası No 2806 | Netflix

Dizi takipçilerinin severek izlediği dizilerden birisi olan Skandal Odası No 2806 dizisi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, yeni bölüm ne zaman gibi sorularınızın cevaplarını haberimiz detayında www.sinefocus.com’dan bulabilir Skandal Odası No 2806 dizisi fragmanı izleyebilirsiniz.

Netflix dijital platformunda 8 Aralık 2020 tarihinde yayınlanmaya başlayan Fransa yapımı 4 bölümlük mini dizi belgesel Skandal Odası No 2806, Eski Fransa Maliye Bakanı ve eski IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn hakkında ortaya çıkan skandal taciz iddiaları ile ilgili bir yapımdır. Bölümler 45 ile 60 dakika arasındadır.

Skandal Odası No 2806 Dizisi Konusu Nedir?

Netflix Fransa yapımı 4 bölümlük mini dizi belgeselde Fransa politikasına yön veren isimlerden biri olan IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn‘ın 2011 yılında karıştığı cinsel saldırı skandalı ile ilgili bilgiler aktarılmaktadır.

Dünya genelini sarsan küresel bir ekonomik buhran ardından Fransız bir politikacı olan Dominique Strauss-Kahn, halkın en büyük umudu olur. Halkın büyük umutlar beslediği bu isim kariyer basamaklarını büyük bir başarı ile tırmanmaya başlar. Ancak 2011 yılında kendisi ile ilgili büyük bir skandal patlak verecektir. Nafissatou Diallo isimli bir kadın cinsel taciz suçlamasında bulununca Fransız politikacı göz altına alınır. Kamuoyu ikiye bölünmüştür. Kimileri onun suçsuz olduğuna kimileri ise tersine ikna olmuştur. Bu arada bir başka kadın daha ünlü politikacı hakkında iddialarda bulunacaktır. IMF başkanı olarak adının skandala karışması sonrasında kefaletle serbest bırakılan Dominique Strauss-Kahn, istifa eder. Dominique Strauss-Kahn‘ın davasında bir çok tutarsız hsusus göze çarpmaktadır ancak daha farklı cinsel saldırı olayları ortaya çıkmaktadır bu arada Diallo’nun hayatı da mercek altına alınır.

Skandal Odası No 2806 Dizisi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Bir cevap yazın