Siren 3. Sezon 9. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Siren 3. Sezon 9. Bölüm Ne Zaman | Yayın Tarihi

Ana Başlıklar

Freeform’un sevilen dizisi Siren 3. Sezon 9. Bölüm izlemek isteyen dizi takipçilerinin en çok merak ettiği Siren 3. Sezon 9. Bölümün ne zaman yayınlanacağı.

Haberimiz içeriğinde Siren 3. Sezon 9. Bölüm fragmanı izleyebilir, dizinin yayınlanacağı tarihi öğrenebilir, konusu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sevilen dizinin yeni bölümü 22 Mayıs 2020 tarihinde ekranlardaki yerini alacak.

Sezon finaline sadece bir bölüm daha kalmışken Siren 3. Sezon 9. Bölümde neler olacak merakla beklediğinizi biliyoruz. ‘A Voice in The Dark‘ ismi ile ekranlara gelecek olan bölümde ne gibi gelişmeler yaşanacağını merak ediyorsanız haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Siren 3. Sezon 9. Bölüm Konusu :

Bristol Koyu’nda yaşamlarını sürdüren halka karşı ölümcül bir saldırı başlata Tia sonunda harekete geçmiştir. Ryn, Ben ve Maddie ise Tia’dan gelecek sonraki hamleyi beklemektedirler. Ekip aynı zamanda Xander’in yakalandığı gizemli hastalığa karşı da çare bulmak için zamanla yarış halindedir. Xander’in durumu oldukça kritik bir hal almıştır ve doktor bu konuda alanında uzman birisinden yardım alınması gerektiğini bildirir. Bebek Hope ise Ryn ile tekrar bağlantı kurabilmek için karaya gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Ramo Bölüm Fragmanı Özeti | Ramo Bölüm Full HD Tek Parça izle
Ramo 3. Bölüm

Ramo 3. Bölüm Fragmanı | Ramo 3. Bölüm Full HD Tek Parça izle Ramo 3. Bölüm fragmanı yayında! Ramo dizisi

Kapat
DMCA.com Protection Status